Turkcell T tablete Custom ROM yükleme

mirolii

Decapat
Daha fazla  
Elimde Turkcell T tablet 4.5G MTK işlemcili bir tablet var. Orijinal yazılımında Turkcell gereksiz uygulamalarla doldurmuş. Çok az kaynak var. Acaba önerebileceğiniz bir yazılım var mıdır?

CCleaner uygulamasını kurarak RAM ve depolama alanı kazanabilirsiniz. Turkcell'in gereksiz uygulamalarını da ayarlar > cihazlar > uygulamalar yolunu izleyin. Önce zorla durdur düğmesine, ardından devre dışı bırak düğmesine dokunun. Uygulamayı silemeseniz de devre dışı bırakarak, bir daha ortalıkta hiç görünmemesini sağlayabilirsiniz.

CCleaner uygulamasını kurarak RAM ve depolama alanı kazanabilirsiniz. Turkcell'in gereksiz uygulamalarını da ayarlar > cihazlar > uygulamalar yolunu izleyin. Önce zorla durdur düğmesine, ardından devre dışı bırak düğmesine dokunun. Uygulamayı silemeseniz de devre dışı bırakarak, bir daha ortalıkta hiç görünmemesini sağlayabilirsiniz.
Cevabınız için teşekürler ama normalde de hızlı bir yazılımı yok üstünde. Custom rom kurarak çözmeyi düşünüyorum, internette buldum fakat mtk işlemcili olduğundan farklı işlemler yapılıyor pek açıklayıcı değil açıkçası. Bu tip cihazı falan varsa yardımlarını bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bu videoyu izledim çok karışık anlatmış.

Cevabınız için teşekkürler ama normalde de hızlı bir yazılımı yok üstünde. Custom ROM kurarak çözmeyi düşünüyorum, internette buldum fakat MTK işlemcili olduğundan farklı işlemler yapılıyor pek açıklayıcı değil açıkçası. Bu tip cihazı falan varsa yardımlarını bekliyorum.

Ram Kapasitesi2 GB
Temel İşlemci Hızı1 GHz
Cihazınızın özellikleri günümüzdeki cihazlara oranla çok düşük o yüzden cihazınız sürekli kasıyor dediğim şeyleri uygulayarak idare edebilirsiniz onun dışında cihazı başka türlü hızlandıramazsınız ama root atarak depolama hafızasının bir kısmını RAM'inize bir program sayesinde ekleyebilirsiniz böylelikle eskisinden daha hızlı bir cihazınız olabilir. Rehber videonun linkini aşağıda bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı