Turkcell tarife önerisi

Numara Taşımaya Özel olan Super Kolay Paket 30 GB 90 TL paketini bütün numara taşıma yapmış Vodafone faturasızlılar Kolay Paket al bölümünden alabilir.

3ay geçerli 30gb + 3000sms + 3000dk konuşma.
Turkcell ve geçmeyi düşünüyorum. Tarife önerir misiniz? Arama ve SMS olmasa da olur. Benim için internet önemli. Bütçem maksimum 55 TL. Ufacık aşabilir.
Turkcell paketleri şu sıralar aşırı pahalı.

Turkcell geçmenizi tavsiye etmiyorum. Ailemin bana sormadan durmadan paket yenilemesinden dolayı mecbur kalıyorum bende. Ben şu an Platinum Black 55GB kullanıyorum fakat o bütçeye 10GBye kadar paketler de var.

Turkcell geçmenizi tavsiye etmiyorum. Ailemin bana sormadan durmadan paket yenilemesinden dolayı mecbur kalıyorum bende. Ben şu an Platinum Black 55GB kullanıyorum fakat o bütçeye 10GB'ye kadar paketler de var.

Numara taşımaya özel olan super kolay paket 30 GB 90 TL paketini bütün numara taşıma yapmış Vodafone faturasızlılar kolay paket al bölümünden alabilir.

3ay geçerli 30GB + 3000SMS + 3000dk konuşma.

Turkcell paketleri şu sıralar aşırı pahalı.

Ben 1yıl Vodafone kullandım ve pişman olldum bir sürü yerde çekmiyor ve çeken yerlerde Turkcell'e göre çok yavaş. Rahat paketlerin fiyatı bence iyi. Önerim: Rahat Efsane Plus 9GB Paketi

Türk Telekom ya da Vodafone geçilebilir Turkcell tuzlu derdim de hepsi tuzlu olmuş.
Hocam zaten şu an Vodafone kullanıyorum. Ve internet çekimi çok kötü. O yüzden Turkcell'e geçmek istiyorum. 2-3 GB az alırım yine aynı parayı öderim. Ki Rahat Efsane Plus 9GB Paketi bu paket iyi gibi duruyor. Ben şu an 7 GB + 750 DK + 250 SMS'e 49 TL ödüyorum.

Hocam zaten şu an Vodafone kullanıyorum. Ve internet çekimi çok kötü. O yüzden Turkcell'e geçmek istiyorum. 2-3 GB az alırım yine aynı parayı öderim. Ki Rahat Efsane Plus 9GB Paketi bu paket iyi gibi duruyor. Ben şu an 7 GB + 750 DK + 250 SMS'e 49 TL ödüyorum.
Aynen Vodafone interneti çok kötüya.
Bu galiba 60 TL oluyor kötü değil tabi iyimiş. Bende bakınıyorum.

Geri
Yukarı