Çözüldü Turkcell üyeliği ile GeForce Now ücretsiz olarak kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Switzerland/Zurich
Daha fazla  
Meslek
Ass.Dr
Bugün Turkcell ile anlaşma yapılmış. Benim 6 aylık üyeliğim var, bu durum sadece GeForce Now server tercihinde mi beni etkilecek? Yoksa oraya da mı kayıt yaptırmam gerek? Türkiye serveri için aylık başka bir para mı ödeceğim? Konuyu detaylı olarak bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Çözüm
Yeni bilgi arkadaşlar. Önceden GeForce Now Premium üyeliği olanlar için kötü haber var. GeForce Now Premium üyeliğinizi iptal edip GAME+ üstünden üyelik almanız gerekiyor.

GAME+'ın "Daha önce satın almış olduğum NVIDIA GeForce NOW üyeliğim GAMEPLUS’ta da geçerli olacak mı?" sorusuna cevabı:
Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için GAME+ ile yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına halihazırdaki GeForce NOW üyeliğinizi iptal edip GAME+ üzerinden abonelik başlatmanız gerekecek. İlk satın alma hakkına sahip olanlardan olmak için Ön Kayıt işleminizi tamamlamayı unutmayın;)

Kaynak:
Yeni bilgi arkadaşlar. Önceden GeForce Now Premium üyeliği olanlar için kötü haber var. GeForce Now Premium üyeliğinizi iptal edip GAME+ üstünden üyelik almanız gerekiyor.

GAME+'ın "Daha önce satın almış olduğum NVIDIA GeForce NOW üyeliğim GAMEPLUS’ta da geçerli olacak mı?" sorusuna cevabı:
Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için GAME+ ile yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına halihazırdaki GeForce NOW üyeliğinizi iptal edip GAME+ üzerinden abonelik başlatmanız gerekecek. İlk satın alma hakkına sahip olanlardan olmak için Ön Kayıt işleminizi tamamlamayı unutmayın;)

Kaynak:

Çözüm
Yeni bilgi arkadaşlar. Önceden GeForce Now Premium üyeliği olanlar için kötü haber var. GeForce Now Premium üyeliğinizi iptal edip game+ üstünden üyelik almanız gerekiyor.

Game+'ın "daha önce satın almış olduğum NVIDIA GeForce Now üyeliğim gameplus’ta da geçerli olacak mı?" sorusuna cevabı:

Kaynak:

Hocam şimdi ben Türkiye serverlarında oynayacağım değil mi? Sadece GeForce Now server tercihlerinden seçebilirim. GeForce Now üyeliğimle GAME+'a giriş yapamam değil mi? :(

Yeni konular

Geri
Yukarı