GeForce Now Founders Edition Üyeliği TR Sunucusunda Kullanılabilir mi?

d0gukvn

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler dilerim öncellikle. Elimde ağustos ayının 14. gününde bitecek Founders Edition var. Ben bunu Türkiye sunucuları açıldığında Türkiye sunucularında kullanabilir miyim?

İyi günler dilerim öncellikle. Elimde ağustos ayının 14. gününde bitecek Founders Edition var. Ben bunu Türkiye sunucuları açıldığında Türkiye sunucularında kullanabilir miyim?

Bildiğim kadarıyla TR sunucuları sadece GAME+ olacak.

Hayır diye biliyorum.

1613417365441.png
Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına GAME+ ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Halihazırdaki GeForce NOW üyeliğiniz ile aldığınız hizmeti GeForce NOW powered by GAME+ servisinden bağımsız olarak farklı sunucular üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hayır diye biliyorum.

Eki Görüntüle 881132Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına GAME+ ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Halihazırdaki GeForce NOW üyeliğiniz ile aldığınız hizmeti GeForce NOW powered by GAME+ servisinden bağımsız olarak farklı sunucular üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.
ben başka bir sunucu üzerinden de giremiyorum yardım edin

Yeni konular

Geri
Yukarı