Turkcell VDSL 100Mbps nasıl?

Bence Superonline 129.90 gibi bir fiyata gayet iyi. Fakat upload hızına da bir bakmak gerek. Sanırım pandemiden dolayı tüm 24 Mbit ve üzeri tarifelere 8Mbit upload vermişlerdi. Superonline fiyatlarını biraz daha uygun tutsa geçebilirim. Kullanıp da şikayet eden bir insan evladıyla daha tanışmadım(fiyat dışında).

TTNET altyapısındayım, 6Mbps upload tanımlı fakat Turkcell 3Mbps veriyor. TTNET'in 2X upload hizmeti bize geçerli değil diyor. Upload benim için önemli değil, hızda önemli değil. Tarife'nin bu kadar ucuz olmasında bir çakallık var mıdır diye merak ediyorum sadece.

TTNET altyapısındayım, 6Mbps upload tanımlı fakat Turkcell 3Mbps veriyor. TTNET'in 2X upload hizmeti bize geçerli değil diyor. Upload benim için önemli değil, hızda önemli değil. Tarife'nin bu kadar ucuz olmasında bir çakallık var mıdır diye merak ediyorum sadece.
Şu an bütün internet sağlayıcıları arasında bir savaş var hocam. Çünkü artık köylerde bile insanlar abone olmaya başladılar. Köydeki insan da dar gelirli oldukları için fiyatları mecburen taahhüt koyarak düşürüyorlar. Art niyet aramamak lazım Türk Telekom altyapısı kullanan ISS'ler şu anda 100mbit interneti 90-110 TL arasında veriyorlar. Superonline kendi altyapısını kullandığı için fiyatın diğerlerine göre bir tık yüksek olması gayet normal. Size göre ucuz gelmesinin sebebi de Turkcell'in diğer paketlerine göre ucuz olması. Yukarıda nedenini açıkladım zaten 😀

Şu an bütün internet sağlayıcıları arasında bir savaş var hocam. Çünkü artık köylerde bile insanlar abone olmaya başladılar. Köydeki insan da dar gelirli oldukları için fiyatları mecburen taahhüt koyarak düşürüyorlar. Art niyet aramamak lazım Türk Telekom altyapısı kullanan ISS'ler şu anda 100Mbit interneti 90-110 TL arasında veriyorlar. Superonline kendi altyapısını kullandığı için fiyatın diğerlerine göre bir tık yüksek olması gayet normal. Size göre ucuz gelmesinin sebebi de Turkcell'in diğer paketlerine göre ucuz olması. Yukarıda nedenini açıkladım zaten 😀

Zaten art niyet arama sebebim ucuz olmasından daha çok 50Mbps'e kadar 130TL 100Mbps'e kadar 130TL olmasıydı.

Zaten art niyet arama sebebim ucuz olmasından daha çok 50Mbps'e kadar 130TL 100Mbps'e kadar 130TL olmasıydı.
Arasında hiçbir fark yok hocam. Zaten altyapı 100mbit veya daha fazla destekliyor bilerek 50 veriyor bir zararı yok. Ama size tavsiyem bu dsl değerleriyle 100mbit paketi kaçırmayın 😀 Ayrıca ilk ay 30 TL fazla fatura gelecek uyandırayım. Damga vergisi 😡

Arasında hiçbir fark yok hocam. Zaten altyapı 100Mbit veya daha fazla destekliyor bilerek 50 veriyor bir zararı yok. Ama size tavsiyem bu DSL değerleriyle 100Mbit paketi kaçırmayın 😀 Ayrıca ilk ay 30 TL fazla fatura gelecek uyandırayım. Damga vergisi 😡
Onu biliyorum 10TL.

Dosya Ekleri

• 1603998586754.png
    1603998586754.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 31
Az önce de bu konuyu görmüştüm. TT 24/3 Mbps VDSL'e aylık 105₺ ödemek biraz canımı sıktı.

Turkcell için bana fazlasıyla ucuz geldi. TT'de 50 Mbps hıza paket değişikliğinde 175₺+2 yıllık taahhüt, kampanya değişikliğinde 135₺+2 yıllık taahhüt istiyor.
Aynı hız ile fiyatı 105TL Turkcell'de zaten bu paket ucuz sadece.

Geri
Yukarı