Turkcell vs Türk Telekom vs TurkNet

MrBilgin

Hectopat
Sizce hangisi?

Oyun oynanmayacak ama indirme video izleme gibi şeyler olacak. Eski modemim ADSL oda VDSL ile değişecek. Turkcell modem veriyor.
Tecrübe edinmiş arkadaşlar yazabilir mi?

Türk Telekom modem veriyor ve bence çok güzel (benim deneyim ettiğime göre) geldiler kabloyu çektiler, modem verdiler kurulum yaptılar 30-35 dakika aldı sonra gittiler. 50 MB internetin kilobytesine kadar alıyorum. Ama kişiden kişiye değişir.

Bence fiyata göre seçim yapın. Pek bir farkı yok gibi (çevreden duyduklarım-sosyalden okuduklarıma göre). Ama türknet'in kendi altyapısı sizin orda varsa kesinlikle türknet.

Türk Telekom modem veriyor ve bence çok güzel (benim deneyim ettiğime göre) geldiler kabloyu çektiler, modem verdiler kurulum yaptılar 30-35 dakika aldı sonra gittiler. 50 MB internetin kilobytesine kadar alıyorum. Ama kişiden kişiye değişir.
50MB değil 50Mb dir o. 1MB=8Mb

Faturaya ek veriyolarlar.
Altyapıyı hangisi sağlıyorsa ondan satın alın, en sağlıklısı.
Hepsi veriyor.
50MB değil 50Mb dir o. 1MB=8Mb
Aynen ondan işte 😄

Modem konusunda İSS'lerin modemlerini önermem. Gidin taksitle bir teknoloji mağazasından modem alın.

Turk.NET yapa bölgesinde isen düşünme Turk.NET al.
85 TL 100/35 Down/Up alıyorum, YAPA abonesiyim.

Geri
Yukarı