Turkcell Yerine Operatör Önerisi

Caner Karaca

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Turkcell kullanıyorum fakat faturalı değilim paket ihtiyacım olmadığından. Bazen internet dışarıdayken lazım oluyor. Turkcell hiç hediye vermiyor, kimse kusura bakmasın. Evet hız, kapsama, kalite iyi fakat ben hediye bol veren bir operatöre geçmek istiyorum. Turkcell'de GNÇ'liyim fakat çatlat kazanda ya 1 saat 1GB veriyor ki süre yetmiyor ya da 3₺'ye 1GB vs saçma hediyeler veriyor. Bip'te eskiden güzel hediyeler vardı ama kaldırmışlar. Salla kazana gelirsek sürekli Bip 1000 dk veriyor aylardır. Bir tek goller cepte iyi hediye veriyor ama o da şansa bağlı, bazen maçlar 0-0 bitebiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür'de ve Vodafone Çark'a GB'lar konusunda bonkör diye duydum. Gerçekten öyleyse geçmek isterim. Öyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Turkcell kullanıyorum fakat faturalı değilim paket ihtiyacım olmadığından. Bazen internet dışarıdayken lazım oluyor. Turkcell hiç hediye vermiyor, kimse kusura bakmasın. Evet hız, kapsama, kalite iyi fakat ben hediye bol veren bir operatöre geçmek istiyorum. Turkcell'de gnç'liyim fakat çatlat kazanda ya 1 saat 1GB veriyor ki süre yetmiyor ya da 3₺'ye 1GB vs saçma hediyeler veriyor. Bip'te eskiden güzel hediyeler vardı ama kaldırmışlar. Salla kazana gelirsek sürekli bip 1000 dk veriyor aylardır. Bir tek goller cepte iyi hediye veriyor ama o da şansa bağlı, bazen maçlar 0-0 bitebiliyor.

Türk Telekom sil süpür'de ve Vodafone çark'a GB'lar konusunda bonkör diye duydum. Gerçekten öyleyse geçmek isterim. Öyle mi?

Hocam gel BİMCELL'e zaten ucuz Türk Telekom'la aynı altyapıyı kullanıyorlar zaten.

Arkadaşlar ben Turkcell kullanıyorum fakat faturalı değilim paket ihtiyacım olmadığından. Bazen internet dışarıdayken lazım oluyor. Turkcell hiç hediye vermiyor, kimse kusura bakmasın. Evet hız, kapsama, kalite iyi fakat ben hediye bol veren bir operatöre geçmek istiyorum. Turkcell'de GNÇ'liyim fakat çatlat kazanda ya 1 saat 1GB veriyor ki süre yetmiyor ya da 3₺'ye 1GB vs saçma hediyeler veriyor. Bip'te eskiden güzel hediyeler vardı ama kaldırmışlar. Salla kazana gelirsek sürekli Bip 1000 dk veriyor aylardır. Bir tek goller cepte iyi hediye veriyor ama o da şansa bağlı, bazen maçlar 0-0 bitebiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür'de ve Vodafone Çark'a GB'lar konusunda bonkör diye duydum. Gerçekten öyleyse geçmek isterim. Öyle mi?

Vodafone tavsiye ederim eğer Online dan geçiş yaparsanız her çark çevirmede çoğunlukla internet veriyor.

Türk Telekom kullanıyorum bana sil süpürde GB ve dakika aynı oranda geliyor diyebilirim mesela bir hafta GB veriyor bir hafta dakika gibi. Ama GB verse bile genellikle 1 günlük veriyor. Çok nadir olsa da haftalık verebiliyor. Mesela geçen sil süpürden günlük 5 GB kazanmıştım.

Benden sana tavsiye Bimcelle geç. Telekomla aynı altyapı. Sürekli bi kapmanya veriyor. Atıyorum 40 TL yükleyince hesabına 7 gün geçerli 10 GB veriyorlar. TL duruyor hesabında. Yani foto atıyım daha iyi anlarsın.
Screenshot_2021-12-19-17-34-06-136_com.tmob.AveaOIM.jpg

Vodafone.
Hediye çarkından daha geçen gün YouTube sınırsız paketi çıktı. Yeri geliyor haftalık 3GB falan.
Vodafone.
Hediye çarkından daha geçen gün YouTube sınırsız paketi çıktı. Yeri geliyor haftalık 3GB falan.
Bir de arkadaşınız varsa onun davet koduyla geçiş yapın hem size hem ona 30GB 3 aylık internet veriyor.

Sanırsam Vodafone da Türk Telekom da hediye konusunda bonkör. İkisinden birine geçeceğim o halde. Geçiş yaparken ücret v.s var mı? Ayrıca hat üzerime değil geçiş yaparken de hazır geçiyorken üzerime alma şansım var mı?

Sanırsam Vodafone da Türk Telekom da hediye konusunda bonkör. İkisinden birine geçeceğim o halde. Geçiş yaparken ücret v.s var mı? Ayrıca hat üzerime değil geçiş yaparken de hazır geçiyorken üzerime alma şansım var mı?
Üzerinize almak için ekstra para ödüyorsunuz. Onun dışında taahütünüz yoksa ücretsiz geçersiniz. Gerçi cayma bedelinin bir kısmını karşılıyor genelde firmalar.

Üzerinize almak için ekstra para ödüyorsunuz. Onun dışında taahütünüz yoksa ücretsiz geçersiniz. Gerçi cayma bedelinin bir kısmını karşılıyor genelde firmalar.
Yok dediğim gibi herhangi bir paketim faturam yok. Kaç para üzerime alma ücreti? E-Devlet'ten v.s ücretsiz olmaz mı?

Geri
Yukarı