Turkcell Yerine Operatör Önerisi

Bence bu tarifeye geçin; Selfy'nin Özgürce Sosyal Kampanyası

Bölgeniz de Türk Telekom (Avea) iyi ise harika bir tarife. Artı olarak tarifeye geçiş yaptıktan 2-3 gün sonra müşteri hizmetleri'ni arayarak blöfler üreterek en az %20 indirimi kapabilirsiniz. Buda 59₺ gibi bir fiyata tekabül ediyor, 59 Lira'ya 20 GB + Sınırsız Sosyal Medya harika bence, hotspot kısıtı da yok ve de yüksek kaliteli video izleyebilirsiniz, kota dan düşme derdi yok.
Hotspot kısıtlaması nedir?

Belirli bir kotadan sonra ücret istemesi, ücret karşılığın da kullanım sağlanması vb şeyler hotspot kısıtlaması oluyor, tabii bu tarife de öyle bir şey söz konusu değil.

Vodafone'un da hiçbir tarifesinde o kısıtlama en başından beri yok.

@478040 güncelde daha yeni Turkcell kullanıyorum, herhangi bir Hotspot ücretlendirmesi ile karşılaşmadım. Normal internet paketimi paylaşabiliyorum.

Türk Telekom'da ise hotspot ile ilgili bir kısıtlama hiçbir zaman var olmadı, altyapısı bile yok bu konu hakkında. Vodafone için kısıtlama altyapısı hazır ama aktif değil. Turkcell'in yediği tepkiyi gördüklerinde bu konuda geri adım atmışlardı.

Son olarak eklemek isterim ki, Türkiye'de resmi olarak satılan hiçbir cihazda hotspot kısıtlaması yapamazsınız. Ülkemizde telefon modelleri satılabilmesi için "Unlocked" halde olmak ZORUNDADIR. Aksi takdirde satışına izin verilmemektedir. Operatörden gidip aldığınız cihazın yazılımı ile bir teknoloji marketinden gidip aldığınız cihazın yazılımı ve donanımı birebir aynıdır. Yazılımsal bir kısıtlama ise bu sebeple yapılamaz.

Hızlı Giriş denen muhabbeti ilk tanıttıkları yıldı. Ona bir kere giriş yaptığınızda yine ücretsiz olarak kullanıyordunuz zaten. Boşuna insanları yanlış bilgilendirmeye veya korkutmaya gerek yok.
Yanlış bilgilendirme veyahut korkutma yaptığım yok. Daha önce olmuş birşeyi söyledim, şimdi ise yok bitti. Şuan sadece Türk Telekom Prime Eksper tarifelerin de var galiba kesin olmamakla beraber 5₺ alınıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı