Turkcell'den alınan PS4'ten hediye oyunun çıkmaması

108550

Hectopat
Arkadaşlar 3-4 gün önce kontratlı PS4 Pro aldım. Kampanyalıydı yanında God of War verilecekti. Ürün elime geldiğinde kutunun altı yırtıktı. Hemen şüphelendim ve içinde oyun yoktu. Daha sonra müşteri hizmetlerine ulaştım ve bana içine gömülü olabileceğini söyleyip cihazı kullandırtlar. Şimdi de cihazı kullandınız deyip iade almıyorlar. Turkcell'den alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız yer size uzak mı? Yakınsa gidin ve şikayet edin hakkınızı arayın. Uzak olsa da hakkınızı arayın. Bir arada USB şeklinde internetleri vardı. Ayda 29TL olan şey bize 73TL yansımıştı. Zamanında ayda 19TL şeklinde satılan Nokia E5-00 modeli bize ayda olmuştu 113TL. Kurtulduk ama.

Acaba kullanim klavuzunun oldugu yerlerde kampanya kutulari oluyor. Acaba orada bir dijital kod vardir. Acaba o kisimlari kontrol ettiniz mi?

Orada da yoksa, zaman kaybetmeden hemen hakkinizi arayin. Sen, bosverirsen, baskalarinin hakkina girecekler. Baskalarinin canlarini yakacak. Hemen en kisa surede gidip sikayette bulunun.

Sanırım iade edilmiş, büyük ihtimal bir şekilde kullanılmış ps4 yollamışlar. Hakkınızı alana kadar peşlerini bırakmayın. Biz de internet fiyatından mağduruz. 30 TL'lik internete 93 TL veriyoruz her ay...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı