Turkcell'den ayrılıp Vodafone veya Türk Telekom'a geçmek mantıklı mı?

udstbtk

Femtopat
Daha fazla  
İstanbul ve Gebze'de kullanıyorum telefonu. Şu an türkcelldeyim taahhüdüm bitti. Vodafone ya da Türk Telekom'a geçmek mantıklı mı? Çekim gücü hakkında bölgede kullanan varsa yazabilir mi?

Hocam Vodafone diğer operatörlere göre daha çok internet veriyor ve o konudan fiyat açısından uygun. Ama çekim gücü konusunda pek bir şey diyemem. Abartıldığı kadar kötü değil ama Turkcell kadar olamaz zaten. TürkTelekom ise hiç memnun olanını görmedim.

Hocam Vodafone diğer operatörlere göre daha çok internet veriyor ve o konudan fiyat açısından uygun. Ama çekim gücü konusunda pek bir şey diyemem. Abartıldığı kadar kötü değil ama Turkcell kadar olamaz zaten. Türk Telekom ise hiç memnun olanını görmedim.

Arap Telekom? Katılıyorum bu arada, Türk Telekom sadece çekim gücü açısından daha iyi. Sil süpürden eskiden 30GB çıkmıştı abime. Ben ilk yaptığımda 100 MB çıktı.

İstanbul ve Gebze'de kullanıyorum telefonu. Şu an türkcelldeyim taahhüdüm bitti. Vodafone ya da Türk Telekom'a geçmek mantıklı mı? Çekim gücü hakkında bölgede kullanan varsa yazabilir mi?

Vodafone daha ucuz bence bu yandan artısı var. Bazı kullanıcılar çekim gücünün berbat olduğunu söylüyor fakat ben memnunum.

Yaşadığın bölgede TürkTelekom iyi çekiyorsa ve interneti de yeterli bir seviyedeyse geçmenin anlamı yok. Turkcell insanlığın unuttuğu yerde bile iyi çekim gücüne sahip. Ama fiyatı da tuzlu.

Vodafone merkezi konumlarda bile adam gibi çekmiyor.

Kafam bayağı karışık kime sorsam faklı bir şey diyor. Arkadaşım 2 yıldır Vodafone'de ve memnun. Türk Telekom kullanıp benden çok hız alan da var. Türkcell çekmiyor ama Vodafone çekiyor bazı yerlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı