TURKCELL'den gelen şüpheli mesaj

Direk kapandı sayfa.
Bu direk kapanma olayını ben Metin 2'de yaşamıştım. Adamlar won dağıtıyorlardı spam yapıyorlardı direk aldım linki kopyaladım googlede açtım ardından açılıp kapandı. Oyundan bir saatliğine çıktım ve ardından tekrardan girdiğimde "bu hesap engellenmiştir." uyarısı aldım. Ticket açtığım zaman reklamdan yasaklandığımı söylediler. Bendede fişek son anda patladı, o linkleri çaldıkları hesaplardan spamlıyorlarmış. Linki spamladıkları hesaplar ban yedikten sonra o linki tıklayan hesaplara ikide bir geçiş yapıp onlardada reklam yapıp tüm hesapları indiriyorlardı. Kısacası dolandırıldım, umarım sendede aynı şey olmz.

Acemi işi, muhtemlen yolladıklari link kırıktı ondan direk kapandı. Turkcell'e mail atıp durumu belirtin isterseniz. Bişey olmamıştır muhtemelen.

Selamlar; endişe edicek bir durum söz konusu değildir. Mesaj Turkcell tarafından size gönderilmiştir. B002 Turkcell'e aittir ve Başlıklı olarak SMS gönderilmiş tarafınıza. Farklı bir SMS şirketi dahi sms göndermiş olsa tarafınıza SMS sonunda firma kodu yer alır.

Mail attım ve mesajın onlara ait olduğunu ve durumu düzelteceklerini söyleyip özür dilediler. Benim de içim rahatlamış oldu.
Selamlar; endişe edicek bir durum söz konusu değildir. Mesaj Turkcell tarafından size gönderilmiştir. B002 Turkcell'e aittir ve Başlıklı olarak SMS gönderilmiş tarafınıza. Farklı bir SMS şirketi dahi sms göndermiş olsa tarafınıza SMS sonunda firma kodu yer alır.
Öyleymiş sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı