Turkcell'den Vodafone geçiş yapmakla hata mı yaptım?

Turkcell'den telekoma geçtim sırf sınırsız sosyal medya için köyde çok sıkıntı çektiriyor 4G çekiyor ancak 210 Kbps hızda giriyordu Turkcell'de köyde 30 80 arası hız alıyordum pişmanlık Türk Telekom Vodafone zaten pişmanlık 3 ay zor dayandım.

Vodafone'un müşteri hizmetleri bile uzak durmak için bir sebep. Müşteri hizmetlerini sürekli aramayı gerektirecek sorunları da daha büyük bir sebep. Hem çoğu yerde iyi çekmiyor hem de yavaş.
Çekme sorunu yaşamadım fakat hız leş gibi.

Odamda Turkcell ile 250-300 arası hız alırken şu an Vodafone ile Full çekmesine rağmen 0 aldığım oldu.

Babam ile direkt numara taşıma yapsam sorun olur mu? 3 ayda 1 değiştirme gibi bir şey var mı?
O 3 ayda bir değiştirme diye birşey yok onu kafanıza takmayın, bir de babanız eğer 25 yaşın üstündeyse gnç paket olduğu için direkt taşıma yapamazsınız, siz babanızla direkt turkcell'e gidip, hattınızı faturasıza taşıyın gerisi çorap söküğü gibi...
Aynen 3 ayda bir değiştiriliyor.
Bilip bilmeden lütfen yalan bilgi verme dostum, o 3 ayda değiştirme yeni hat alımlarında geçerli, sıfır hat aldıktan 3 ay içinde operatör değiştiremezsiniz ama alındıktan 3 ay süre sonra istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz...

Bende yeni hat aldım, ilk 3 ay operatör değiştiremedim, tam 3.ay oldu ondan sonra telekom'a geçtim.
Vallahi her zaman bilinçli kullanıcı yaşar bu hayatı dostum, bende yaşıyorum bu hayatı.

Türk Telekom Prime kullanıyorum.

35 GB bazı aylar 40 GB + 1000 dk. + 1000 SMS + Türk Telekomlularla sınırsız konuşma + Prime ayrıcalıkları her ay 29 lira ödüyorum. Ama ucuz et yavan oluyor ya, çekmiyor meret. 🙃

Son düzenleme:
@MobilRadar Turkcell'e hattı taşıma işlemini başlattı tanıdığım. Gnc olarak yaptık fakat benim üzerime annem kullandığı için 13 GB gnc yaptı. Geçişten sonra 100 GB olan paketi yapacak.

1-2 gün içinde bu berbat firmadan kaçıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı