Turkcell'e geçilmeli mi?

Merhabalar faturasız hat kullanıyorum Türk Telekom'dan Turkcell'e geçmeyi planlıyorum ama fiyatlar biraz pahalı geldi ama Paycell, pasaj gibi tonlarca güzel uygulaması var o yüzden geçmek istiyorum ama gerçekten fiyatları sevmedim. Sizce geçmeli miyim?

Geçeceksen GNC tarifesine geç, hem Turkcell Salla Kazan var hem de GNC Çatlat var.

Vodafone bence fiyat/performans operatörüdür, tek eksiği internet hızı yavaş, onun dışında paketleri muazzam. Vodafonelularla sınırsız konuşmasından tut, sınırsız uygulamasına kadar. Ama bir Turkcell kalitesi değil, az internet kullanan Turkcell, çok internet kullanan Vodafone tercih etmelidir.
Geçeceksen GNC tarifesine geç, hem Turkcell Salla Kazan var hem de GNC Çatlat var.
Turkcell'de gb yolu çok...

Vodafone bence fiyat/performans operatörüdür, tek eksiği internet hızı yavaş, onun dışında paketleri muazzam. Vodafonelularla sınırsız konuşmasından tut, sınırsız uygulamasına kadar. Ama bir Turkcell kalitesi değil, az internet kullanan Turkcell, çok internet kullanan Vodafone tercih etmelidir.

Vodafone ilçede çekmiyor çok güzel ama değil mi :)

Vodafone gibi kanser bir internet görmedim. haftalık 20 GB çıkardım, internetin iğrençliğinden paketi kullanmadım.

Vodafone gibi kanser bir internet görmedim. Haftalık 20 GB çıkardım, internetin iğrençliğinden paketi kullanmadım.

Ek olarak Türkiye de Vodafone en kötü hıza sahip operatör, bunun sebebi radyolink ile istasyon kurmaları ve band genisliğini 10 aralığında tutmaları, yatırımdan kaçmaları...
Ama kapsama/ses/konuşma/VoLTE de mükemmel

Geri
Yukarı