Turkcell'in Faturasız kullancılarına alacak paket bırakmaması

BayKarTavşanı

Decapat
Gerçketen de komik, geçenleyin 35₺ gibi bir meblağ yükledim Turkcell hattıma (Bayadır da yüklemiyordum Telsiz kullanımı 8₺ çekti) yükledim. Vergiler çekildikten sonra 25₺ bir meblağ kaldı. Dedim bunu da paket yaptırayım. Bayiye sorduğumda 45₺'den aşağı paket yoktu. Herhalde Bayi beni kazıklamaya çalışıyor diye düşündüm ve internetten paket yapmaya karar verdim. Bir de baktım ki 2GB paketler bile 35₺'den başlıyor. Gerçekten de sinir bozucu olmaya başladı ve Operatör değiştirme kararı aldım. Sizce hangi operatöre geçmeliyim? Bir de sadece yeni gelen müşterileri ile ilgilenen bir marka olmasın lütfen. Sonrasında bunun gibi paket alamayacak duruma geliyoruz

Ben önceki ay 30₺ 'ye 4GB 1000 dakika felan yaptırmıştım. Bu ay gittim aynı yere en az 35₺ 'ye 3GB 500 dakikalık paket vardı yaptırmak zorunda kaldım. Birde telsiz borcum 15₺ :D Kurtulmayı düşünüyorum yakında.

Eskiden "SUPER AVANTAJ" adında paketleri vardı onlar gerçekten güzeldi. İlk başta fiyatlarını arttırdılar sonrasında benim hattım direkt bu paketlere alamayacak konuma geldi şimdi de paket olarak kaldırılmış sadece yeni gelen kullanıcılara veriliyor. Ayıp gerçekten ayıp

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı