Turkısh Matrix: "Beynimdeki çipi çıkart deyip, doktora silah çekerek darp etti"

Bu konu açılmıştı sanki daha önce.

Adam zaten psikolojik sorunları olan hasta birisi. Çok şey etmemek lazım.

Ama sorun o hastanenin nasıl güvenliği var bu adam nasıl silah ile yukarı doktarın yanına çıkıyor. X-ray cihazı yok mu bu hastanede bunu sorgulamak lazım.

Güldürme kanka X ray cihazı hemen hemen hiçbir hastanede yok daha yeni düzenleme getirildi girişlere koyulacak diye.

Güldürme kanka X ray cihazı hemen hemen hiçbir hastanede yok daha yeni düzenleme getirildi girişlere koyulacak diye.

Orası özel hastane. Haklı olabilirsin. Ama ne bileyim burada özel göz hastanesinde bile X-Ray cihazı vardı diye kalmış aklımda... Yok da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olm belki de adam haklıdır ya varsa çip?
Doktorda getir bir bakayım deseydi.
Sonra bak çıkardım derdi :D

Olm deliyle deli olacaksınız bu memlektte :D

Olm belki de adam haklıdır ya varsa çip?
Doktorda getir bir bakayım deseydi.
Sonra bak çıkardım derdi :D

Olm deliyle deli olacaksınız bu memlektte :D

Onu yapmışlar aslında :D

Haberin ayrıntısını okumuştum. Daha önce aynen böyle geliyor çip var bende çıkarın diye. Doktor şizofreni hastası olduğunu bildiğine huyuna suyuna gitmiş. Tomografiye sokmuş kafa filmlerini çekmişler falan. Sonra bak çip yok deyip yollamışlar.

Adam hasta tabi anlamıyor bir süre sonra tekrar gelip bu çipi çıkarın yoksa sizi vururum moduna dönüşmüş...

Onu yapmışlar aslında :D

Haberin ayrıntısını okumuştum. Daha önce aynen böyle geliyor çip var bende çıkarın diye. Doktor şizofreni hastası olduğunu bildiğine huyuna suyuna gitmiş. Tomografiye sokmuş kafa filmlerini çekmişler falan. Sonra bak çip yok deyip yollamışlar.

Adam hasta tabii anlamıyor bir süre sonra tekrar gelip bu çipi çıkarın yoksa sizi vururum moduna dönüşmüş...

Ya kardeş tomografisini çekmişsin kapat gözünü bekle çıkaracağım deyip tiyatro yapsana karşındaki sıkıntılı bile bile saçma şeyler bunlar :D Allah doktorlara ve tüm vatandaşlarımıza sabır versin :D

Adam zaten psikolojik sorunları olan hasta birisi. Çok şey etmemek lazım.
Fark ettiysen iddia ediliyor :) Bir kesinliği yok. Ortada kesin bir şey yokken nasıl kesin konuşuyorsun hasta olduğuna dair?

Geri
Yukarı