TurkNet 1 Gbps internet nasıl alınır?

esadomer

Hectopat
Merhaba. Başlıkta da yazdığı gibi şu an aktif olarak TurkNet kullanıyorum ve çok memnunum. 100 Mbps altyapım var ve bunu 1 Gbit'e çekmek istiyorum bunun için herhangi bir ücret vermem gerekir mi ve nasıl bir yol izlemeliyim?
@500498

Merhaba. Başlıkta da yazdığı gibi şu an aktif olarak TurkNet kullanıyorum ve çok memnunum. 100 Mbps altyapım var ve bunu 1 Gbit'e çekmek istiyorum bunun için herhangi bir ücret vermem gerekir mi ve nasıl bir yol izlemeliyim?
@500498
Merhabalar, gigafiber dönüşümlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Mesaj yoluyla sizinle iletişime geçeceğim. Adresinizi paylaşırsanız gigafiber dönüşüm planları arasında olup olmadığını kontrol edebilirim. Siz de Altyapı Sorgulama bağlantısı üzerinden sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

@500498

Altyapınızı bir kontrol edin eğer altyapınız 1000 Mbps destekliyorsa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı