TurkNet 10 aylık taahhüt yapmak mantıklı mı?

Türk Telekom'dan hızlı geçiş yaptım TurkNet'e, hala türk telekom modemi kullanmama rağmen türk netteyim ve tek kelimeyle harika, söz verilen hızdan bile fazlasını alıyorum, ping düşük. GeForce Now cillop gibi akıyor, arıza durumu olursa belki canınız sıkılabilir ama verdikleri hizmetlere göre alttan alınabilir bir şey gibi geliyor bana, Türk Telekom denen insan sömüren, bir diğer adıyla Arap Telekom olan rezaletten yırttım, size de tavsiye ederim.

Berbatlık TürkNet'e mahsus değil ayrıca, Turkcell ve Turk Telekom gibi şirketleri 10 senede kullanmama rağmen 1, 2 ay internet beklediğim çok oldu. (Büyükşehirlerde yaşadığım zamanlarda bile.)

@Linux Kaymak Herkes sizinle aynı tecrübeyi yaşamıyor maalesef. 👻
Aynı tecrübe derken? Nisan'dan sonra bir de zam yaptılar yetmiyormuş gibi. Hayır anlamadım bi' tek ben mi o müşteri hizmetleriyle görüşüyorum? Bir tek öyle bilgisizler bana mı denk geliyor?

Aynı tecrübe derken? Nisan'dan sonra bir de zam yaptılar yetmiyormuş gibi. Hayır anlamadım bi' tek ben mi o müşteri hizmetleriyle görüşüyorum? Bir tek öyle bilgisizler bana mı denk geliyor?
Şans işi olabilir, tecrübe dediğim ben gayet memnunum TürkNet'ten, siz olmayabilirsiniz.

Herkes zam yapmadı mı ayrıca?

Yeni konular

Geri
Yukarı