TurkNet 2 gündür interneti kesti

259907

Hectopat
@TurkNet Destek Ayşegül @500498 @TurkNet Destek Tutku.

1652806335227.png

2 gündür internetim kesik ve nedenini hiç kimse söylemiyor. Telekom'dan geçtim 2 ay olacak geçtiğimden beri oyunlardaki pingim yüksek ve daha düşük hız alıyorum, şimdi de internet kopmaya başladı böyle giderse iptal ettireceğim. Acilen sorunun kaynağını bilmek istiyorum.

Turknet gigafiber altyapısına sahip değilseniz gerçekten sorunlu olabiliyor. Bu bağlamda altyapı kontrollerinizi sağladıysanız aldığım hızlara ulaşabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-17 200630.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-17 200630.png
    36 KB · Görüntüleme: 76
Kesinlikle katılıyorum hocam, TurkNet mühendisleri GigaFiber bağlamında mükemmel bir iş çıkarmışlar Ali.

Özgür iletişim paketleri berbat, ama GigaFiber mükemmel. Başka sağlayıcı olsa şaşırırsın ama bir garipler.
TurkNet GigaFiber altyapısına sahip değilseniz gerçekten sorunlu olabiliyor. Bu bağlamda altyapı kontrollerinizi sağladıysanız aldığım hızlara ulaşabilirsiniz.

Ethernet ile mi bağlısın? 700 Mbps alıyordum Ethernet ile, Wi-Fi 150 civarı.

Turknet gigafiber altyapısına sahip değilseniz gerçekten sorunlu olabiliyor. Bu bağlamda altyapı kontrollerinizi sağladıysanız aldığım hızlara ulaşabilirsiniz.
Keşke TürkNet bana da GigaFiber hizmeti verebilseydi. Bu bağlamda hizmet alabildiğiniz için sizin adınıza çok mutluyum erturkyunus44 hocam.
Çok doğru bir tercihde bulunmuşsunuz hocam. Sizi bu seçiminizden dolayı kutluyorum.
Teşekkür ederim Borgore hocam. Siz de illa ki doğru tercihler yapıyorsunuzdur.

Özgür iletişim paketleri berbat, ama GigaFiber mükemmel. Başka sağlayıcı olsa şaşırırsın ama bir garipler.

Ethernet ile mi bağlısın? 700 Mbps alıyordum Ethernet ile, Wi-Fi 150 civarı.
Ethernet ile bağlıyım evet. Wi-Fi ile 5Ghz bandını kullanarak 300Mbps hızlarına da ulaşabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı