TurkNet 35 Mbps pakette 12-16 Mbps veriyor

Olabilir, hem GIBIRNet daha ucuz müşteri hizmetleri de çok iyi taahhüt de yok ben memnunum.

GIBIRNet ne ya 🤣 yanlış anlama adını ilk defa duydum komiğime gitti.
GIBIRNet ne ya 🤣 yanlış anlama adını ilk defa duydum komiğime gitti.

Ben de altyapı sorguladım buradada 83 MB cıktı aklımda GIBIRNet bende sorun yaşarsam buradayım :D

Başkan bende TurkNet'i aradığımda 83 MB vereceğiz dediler ben inanmadım geldi 95 MB alıyorum sen benim yerimde olsan TurkNet'e karşı ne hissederdin? (eskiden 4-5 MB net alan biri olarak)

Siz sorun yaşamadınız diye herkes sorun yaşamayacak diye bir şey yok.
Dünya sizden oluşmuyor.
Tek TurkNet kullanıcısı siz değilsiniz.
Sorun yaşayan bir ton kişi sırf siz yüksek Mbps aldınız diye TurkNet'ten memnun mu kalsın?
TurkNet'te 2 paket var diye biliyorum.
35 ve 100 (değişecekmiş 1 Temmuz'da yanlış hatırlamıyorsam).
Yani bildiğim kadarıyla siz 16 isteseniz bile 35 Mbps'lik paket uygulandığından 35 alırsınız.

Siz sorun yaşamadınız diye herkes sorun yaşamayacak diye bir şey yok.
Dünya sizden oluşmuyor.
Tek TurkNet kullanıcısı siz değilsiniz.
Sorun yaşayan bir ton kişi sırf siz yüksek Mbps aldınız diye TurkNet'ten memnun mu kalsın?
TurkNet'te 2 paket var diye biliyorum.
35 ve 100 (değişecekmiş 1 Temmuz'da yanlış hatırlamıyorsam).
Yani bildiğim kadarıyla siz 16 isteseniz bile 35 Mbps'lik paket uygulandığından 35 alırsınız.

35 Mbps VDSL için geçerli. Benim dairemde VDSL yoksa ben ne yapacağım?

Hocam bildiğim kadarıyla 35 Mbps hızı alamazsınız.
Benim demek istediğim siz 16 Mbps hız istesenizde size 35 Mbps paket uygulandığından 35 Mbps'e kadar size verecekleri en yüksek hızı verirler diye biliyorum.
35 mbps vermeleri için dairenizin vdsl desteklemesi lazım, eğer evinizde vdsl yoksa 35 mbps veremezsin.

Geri
Yukarı