TurkNet 35 Mbps'ten Speednet 100 Mbps'e geçilir mi?

fatihÇ33

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat severler.
Halihazırda TurkNet kullanıcisyim 35 Mb olan tarifeden yararlanıyorum. Şu ana kadar TurkNet'ten internet anlamında çok memnun kaldım altyapımin sağlam olması sebebiyle ama fiyatların çok yükselmesiyle Speednet'e geçmeyi düşünüyorum. Sorum şu santrale 126 metre uzaklıktayim ve bana söylenen en fazla hiz 77 Mbps şeklinde. Ben TurkNet 35'ten Speednet 100 Mbps olana geçersem vadedilen 77 hızı alır miyim, yoksa hiç başımı ağrıtmayıp 35 olanını mi seçeyim kararsız kaldım. Çünkü paket değişikliklerinde sorun olabiliyormuş anladığım kadarıyla. Ben 100 olani seçmeyi düşünüyorum ama sorun yaşamaktan korkuyorum açıkçası. Sorun olunca çöz çözebilirsen TR'de. Bu yüzden cevaplarınızi bekliyorum.

Merhaba Technopat severler.
Halihazırda TurkNet kullanıcisyim 35 MB olan tarifeden yararlanıyorum. Şu ana kadar TurkNet'ten internet anlamında çok memnun kaldım altyapımin sağlam olması sebebiyle ama fiyatların çok yükselmesiyle Speednet'e geçmeyi düşünüyorum. Sorum şu santrale 126 metre uzaklıktayim ve bana söylenen en fazla hiz 77 Mbps şeklinde. Ben TurkNet 35'ten speednet 100 Mbps olana geçersem vadedilen 77 hızı alır miyim, yoksa hiç başımı ağrıtmayıp 35 olanını mi seçeyim kararsız kaldım. Çünkü paket değişikliklerinde sorun olabiliyormuş anladığım kadarıyla. Ben 100 olani seçmeyi düşünüyorum ama sorun yaşamaktan korkuyorum açıkçası. Sorun olunca çöz çözebilirsen TR'de. Bu yüzden cevaplarınızi bekliyorum.

Hocam TurkNet sizin altyapınızdaki en yüksek hızı vermesi lazım tek paketi var. @500498.

Bende 1 seneden fazladır Turknet kullanıcısıyım. Son 1 aydır o kadar çok kopma ve ping sorunu yaşıyorum ki açtığım ticketları yan yana koysan film çıkar ortaya. Hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar geçiştirip duruyorlar sadece. Speednet'e başvurdum bakalım orada olan sonuçları yazarım.

Hayır hocam TurkNet'in paketleri yok. Direkt tek fiyat tek paket adresinizin en fazla alacağı hızı veriyor.
Peki santralden 126 metre uzaktayım ben . bana turknette 77 alabileceğim söylendj ama modeme gelen 40 ve ben 35 alabiliyorum. Speednet'e geçince sizce hangisini seçeyim 100 olanı seçersen max 40 hiz alacağimi düşünüyorum her ne kadar sitede 77 alabileceğim söylensede

Peki santralden 126 metre uzaktayım ben . bana turknette 77 alabileceğim söylendj ama modeme gelen 40 ve ben 35 alabiliyorum. Speednet'e geçince sizce hangisini seçeyim 100 olanı seçersen max 40 hiz alacağimi düşünüyorum her ne kadar sitede 77 alabileceğim söylensede
Kesinlikle bir sorun var bina içi tesisatlarınız ne durumda?

Bende 1 seneden fazladır Turknet kullanıcısıyım. Son 1 aydır o kadar çok kopma ve ping sorunu yaşıyorum ki açtığım ticketları yan yana koysan film çıkar ortaya. Hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar geçiştirip duruyorlar sadece. Speednet'e başvurdum bakalım orada olan sonuçları yazarım.
Teşekkür ederim siz ne kadar hiz alıyordunuz turknette
Kesinlikle bir sorun var bina içi tesisatlarınız ne durumda?
Valla bina 35 yildan büyük eski açıkçası

Teşekkür ederim siz ne kadar hiz alıyordunuz turknette

Valla bina 35 yildan büyük eski açıkçası
Binanın içerisindeki kabloların eski alüminyum kablo olduğunu varsayıyorum. Benim oturduğum binada 35-40 senelik nerdeyse ve bina içindeki hattım bizim daire yapıldığı zamana göre 15 senelik falandı ama gayet sağlamdı. 60-65 Mbps gelen hızım o hatta bağlayınca 40-45 Mbps'ye kadar düşüyordu. Yüksek ihtimal senin sorununda bu.

Binanın içerisindeki kabloların eski alüminyum kablo olduğunu varsayıyorum. Benim oturduğum binada 35-40 senelik nerdeyse ve bina içindeki hattım bizim daire yapıldığı zamana göre 15 senelik falandı ama gayet sağlamdı. 60-65 Mbps gelen hızım o hatta bağlayınca 40-45 Mbps'ye kadar düşüyordu. Yüksek ihtimal senin sorununda bu.
Ne kadara mal olur altyapıyı yenilemek

Yeni konular

Geri
Yukarı