TurkNet aboneliği iptal etmiyor

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Geçen gün iptal sürecini başlattım. Babamı aradıklarını ancak cevap vermediğini söylediler. Kontrol ettiğimde kimse aramamıştı. Daha sonra desteğe tekrar yazdım, aramaları için. Ancak yine de aramadılar. Ayın 24'ünde bir dahaki ayın faturası kesilecek. Beni dün aramalarını 3 kez destek talebine yazdım. Hala hiçbir gelişme yok. Böyle giderse faturalandırma durmamış olacak sanırım. 24 saat içinde durduruyolarmış ancak aramadan cevap alamadılar yani aramadılar bile. Eğer fatura gelirse tamamen saçmalık olur. Ne yapmalıyım?

Daha önce hiç Fax kullanmadım. Sanırım Play Store'da uygulamaları var. Onlardan birini kullansam olur mu? Ya da E-Devlet'ten?
Valla bilemem ama aynı durum bağlattığım gün 3saat sonra fax ile kapattırdım ben internetten iptal dilekçesi bulup düzenleme yaptım herhangi bir yerden fatura ödeme merkezinden fax çektirdim abonelik iptali diyerekten
Ondan sonra nasıl arıyorlar neden kapatma isteği bulundunuz efendim diye kendileri peşine düştü bende memnun kalmadım anlaşmamız böyle değildi sırf modem getirmediler diye aynı gün kapattım. 😃

Tarafıma iptal talebini ilk başlattığım zaman atılan mailde iptal sürecinin başladığı yazıyor. Sanırım yapacakları arama iptal talebimden vazgeçmem için. Eğer öyleyse sıkıntı yok ama aksiyse anlayamadım.

TürkNet destekte böyle yazmıştı;

İptal talebinize istinaden sizi aradım fakat ulaşamadım,konuyla ilgili sizi tekrar arayacağım. Size ve ailenize sağlıklı günler dilerim.

Şimdi bu olayı tartışmak için mi yoksa onaylamak için mi? Bu açıklama hiç açıklayıcı değil.

Geçen gün iptal sürecini başlattım. Babamı aradıklarını ancak cevap vermediğini söylediler. Kontrol ettiğimde kimse aramamıştı. Daha sonra desteğe tekrar yazdım, aramaları için. Ancak yine de aramadılar. Ayın 24'ünde bir dahaki ayın faturası kesilecek. Beni dün aramalarını 3 kez destek talebine yazdım. Hala hiçbir gelişme yok. Böyle giderse faturalandırma durmamış olacak sanırım. 24 saat içinde durduruyolarmış ancak aramadan cevap alamadılar yani aramadılar bile. Eğer fatura gelirse tamamen saçmalık olur. Ne yapmalıyım?
Merhaba, iptal işlemlerinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. Destek kaydı numaranızı gönderir misiniz?

Geri
Yukarı