TurkNet abonelik iptali modem iadesinde isim yazmadım

mojito339

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. TurkNet aboneliğimi iptal ettim. Modemi geri istediler yolladım. SMS ile gönderdikleri adrese gönderdim ama üzerine isim soy isim yazmadım. Mailimi kontrol ettiğimde isim soy isim yazmamız gerekiyormuş. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum 249₺ cezası var ve 3 günü kaldı. Nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Merhaba arkadaşlar. TurkNet aboneliğimi iptal ettim. Modemi geri istediler yolladım. SMS ile gönderdikleri adrese gönderdim ama üzerine isim soy isim yazmadım. Mailimi kontrol ettiğimde isim soy isim yazmamız gerekiyormuş. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum 249₺ cezası var ve 3 günü kaldı. Nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Üretebeileceğinizi sanmıyorum, bir şekilde modeme ulaşabilirseniz belki, destek kaydı açın TurkNet'ten, gün içinde bakıyorlar her zaman. 3 güne yardım ederler.

Destek kaydını nereden nasıl açabilirim?

TurkNet hızlı işlemler uygulması var Google Play üzerinde, yükleyip hesap şifresini alın. Gerçi iptal edilmiş midir bilmem ama bir deneyin siz, olmaz ise müşteri hizmetleri olmasara arıza talebi açabileceğiniz telefon numarası var. İnternete yazın çıkar.

İptal olmuş hesabım yok artık müşteri hizmetlerini arıyorum otomatik cevap sistemi çıkıyor sürekli bir şekilde çözüm bulmam lazım.

Merhaba, size özel mesaj gönderdim. Kargo takip numarasını ve müşteri numaranızı paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı