TurkNet ADSL gözüküyor

nacoores

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bugün TurkNet'e başvurdum. Başvurmadan önce altyapı sorgulama yapmıştım 50 Mbps download 8Mbps upload VDSL gösteriyordu. TurkNet'ten aradıklarında altyapınız 50 Mbps VDSL destekliyor dediler, bu akşam altyapı sorgulama yaptığımda 12 Mbps download 1Mbps upload ADSL gösteriyor. Bunun sebebi nedir?

Çevremdeki herkes övüyor şu anki internetim çok kotüydü iptal ettirdim TurkNet için umarım iyi çıkar.

Sorun yaşayana kadar gerçekten en iyi internet sağlayıcısı. Ben de uzun bir süredir TurkNet kullanıcısıyım. Sorun yaşadığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Sorun çözme odaklı bir firma değil.

Sorun yaşayana kadar gerçekten en iyi internet sağlayıcısı. Ben de uzun bir süredir TurkNet kullanıcısıyım. Sorun yaşadığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Sorun çözme odaklı bir firma değil.

Umuyorum bir sorun yaşamam çünkü eski internetim Vodafone'du veya çok fazla sıkıntı çekiyordum.
Ben TurkNet kullanıyorum altyapımın desteklediği son hızı alıyorum (VDSL) sorununuz içinde konuşmam gerekirse port dolu olabilir fakat emin değilim.

Teşekkür ederim, kontrol edeceğim yarın tekrardan.
Bakın işte böyle oluyor. Normalde 50Mbps Download ve 8Mbps Upload derken bu akşam böyle oldu.
Merhabalar, ben bugün TurkNet'e başvurdum. Başvurmadan önce altyapı sorgulama yapmıştım 50 Mbps download 8Mbps upload VDSL gösteriyordu. TurkNet'ten aradıklarında altyapınız 50 Mbps VDSL destekliyor dediler, bu akşam altyapı sorgulama yaptığımda 12 Mbps download 1Mbps upload ADSL gösteriyor. Bunun sebebi nedir?

Sorun çözüldü efendim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211225-002933_Chrome.jpg
    Screenshot_20211225-002933_Chrome.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20211225-090853_Chrome.jpg
    Screenshot_20211225-090853_Chrome.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Umuyorum bir sorun yaşamam çünkü eski internetim Vodafone'du veya çok fazla sıkıntı çekiyordum.

Teşekkür ederim, kontrol edeceğim yarın tekrardan.
Bakın işte böyle oluyor. Normalde 50Mbps Download ve 8Mbps Upload derken bu akşam böyle oldu.

Sorun çözüldü efendim.
Sorunun çözülmüş olmasına sevindim. Keyifli kullanımlar diliyorum 😇

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim. Keyifli kullanımlar diliyorum 😇

Teşekkür ederim şu an internetten çok memnunum harika bir internet.

Efendim gerçekten haklıymışsınız 2023'ün başından beri internette sürekli kopmalar yaşanıyordu ve bazen komple gidiyordu, sorunu çözene kadar canım çıktı. Yaklaşık 1 hafta önce de internetimin kablosu koptu ve hemen destek kaydı oluşturdum. 1 hafta oldu ve gelen giden kimse yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı