TurkNet AKN Gerçeği

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. TurkNet'e geçiceğim ancak altyapı sorgulamasında aktif altyapı olmadığı için 35Mbps hız verebileceklerini söylüyorlardı. Bu değer benim için çok iyi ancak daha öncesinde aktif altyapısı olmayan bölgelerde AKN olduğu gibi bir şey duymuştum doğruluğu nedir? Bu konuda bilgisi olan ve aktif altyapısı olmayıp TurkNet kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Mevcut modemimiz ADLS bu sebep ile 35Mbps hız alamayacağım. Firma bizlere modem sağlıyor mu?

2 yıl önce 100 Mbps 200 GB AKN TTNet kullanıyordum çok memnundum. Fakat evde çok durmadığım için ve eşimin o hızlara ihtiyacı olmadığı için Vodafone 16 Mbps 60 GB AKN tarifesine geçtim ama hayatımın hatasını yaptım. Neyse ki TürkNet'e evrakları gönderdim ve internetim 3 saat önce açıldı. Baştan Huawei ADSL 2+ modem ile bağlandım. Bana ADSL bağlayacaklarını ama en geç 1 ay sonra VDSL geçişim olacağı söylendi. ADSL 2+ modem ile bağlandım 20 Mbps indirme hızı aldım. Şuan Asus DSL N16 modem ile bağlanıyorum 34 Mbps indirme 2.4 yükleme. Şimdilik bir sıkıntı yok. Daha önce Türk Telekom alt yapısından daha hızlı hizmet veriyorlarmış ama kiraları çoğalttıkları için 35 Mbps verebiliyorlarmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı