TurkNet aktivasyon belgeleri getirilir mi?

enni47489

Hectopat
Daha fazla  
1620898757008.png

Belgeleri kargoyla istiyorlar. Benim anlamadığım, kurulum esnasında ekibimiz getirecek diyor.
Sanırım şimdiden hata mı yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az Önce Kendileriyle İletişimde Bulundum. Dalga Geçer Gibi . Belgere Olmadan Nasıl Abonelik Açalım Yukarıda Gördüğünüz Kargo Kodu ile Yollayın Dedi. Çıldırmak Üzereyim... Diyorum ki Burada Kurulum Ekipleri Getirecek. Bana Diyorlar Kargolamalısınız . Bilemiyorum ben mi Gözden Kaçırıyorum Acaba ?

Az Önce Kendileriyle İletişimde Bulundum. Dalga Geçer Gibi. Belgere Olmadan nasıl Abonelik Açalım Yukarıda Gördüğünüz Kargo Kodu ile Yollayın Dedi. Çıldırmak Üzereyim... Diyorum ki Burada Kurulum Ekipleri Getirecek. Bana Diyorlar Kargolamalısınız. Bilemiyorum ben mi Gözden Kaçırıyorum Acaba?

Online işlemlerden belgelerime girip oradan fotoğraf halinde de yükleyebiliyorsunuz sanırım bir de o şekilde deneyin tabii üslupları cidden şaka gibi ama her firmada böyle insanlar var denk gelebiliyor tamamen şans işi bunlar Türkiye'de şahsen benimle çok ilgilendiler.

Online işlemlerden belgelerime girip oradan fotoğraf halinde de yükleyebiliyorsunuz sanırım bir de o şekilde deneyin tabii üslupları cidden şaka gibi ama her firmada böyle insanlar var denk gelebiliyor tamamen şans işi bunlar Türkiye'de şahsen benimle çok ilgilendiler.
Soruda Soramıyoruz ki.
1620901126643.png

Twitter Destekte Kurulum Ekipleri Getirecek Diyor. Kafam Karıştı Anlamıyorum :)

Geri
Yukarı