TurkNet alınır mı?

enes52baki

Hectopat
Merhaba, bugün TurkNet için başvuru yaptım. Evimde Türk Telekom vardi, 8 gündür arıza var üst kattaki komşuda ise TurkNet var onda sıkıntı yok. Ben de bugün TurkNet'i aradim öncelikle Türk Telekom'u arayıp iptal etmemi söylediler. Taahhüt cayma bedelini ise 12 aya bölüp faturama yansıtacaklarını söylediler. Şimdi de randevu için aramalarını bekliyorum. Bir şu anki evimde Türk Telekom modemi var gelen ekipler ne yapacak? Sıkıntı çıkmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok memnun olanda var hiç memnun olmayanda var. Ben gigafiber kullandım bir süre bir gün arıza oldu 9 gün ekip bekledim ve internetim yoktu çözemediler o yüzden iptal etmek zorunda kaldım. Arkadaşımda aynı mahallede kullanıyor o bayağı memnun.

Arkadaşın da belirttiği gibi kesinlikle iptal ettirmeyin ama taahhütünüz var ise cayma bedelini öğrenin mutlaka. Önceden 6 aya bölüp faturadan düşüyordu Türknet şimdi 12 yapmış demek ki. Geçiş işlemini Türknet yapacak, siz çıkan cayma bedelli faturayı ödeyeceksiniz ve fatura ve dekontu Türknet e göndereceksiniz. Türk Telekom modemini de 3 ay içinde galiba Türk telekom bayilerine iade etmeniz gerekiyor. Yoksa onu da fatura ediyorlar.

Normalde Türk Telekom'u arayıp kapatın dememeleri lazım. Geçiş yapacağınızı söylediniz mi? Diğer türlü portu kaptırma ihtimaliniz var.

Ben çoktan yaptım sabah 0850 288 80 80 numaralı hattan Türk Telekom'u arayın iptal ettikten sonra taahhüt faturasını bize gönderin dediler kimliğimi falan TurkNet'in uygulamasına verdim arkadaşlar bir sıkıntı olur mu korkmaya başladım.

Geri
Yukarı