TurkNet alınır mı?

ahmeterenK

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İNTEL İ5 14600KF RTX4070 32GB 6000MHZ RAM 1TB SSD 1000W POWER SUPPLY KASAM NZXT H9 ELİTE
Meslek
ELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
Ttfiber kullanıyorum ama modem salonda benim odam ile salon arasında fazla bir uzaklık yok ama oyunlara girdiğimde internette kopukluk yaşıyorum, her seferinde aynı. Sizce alınır mı? (şu anki internete 330TL ödüyorum)

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-13_195603970.png
    resim_2024-03-13_195603970.png
    57,1 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Ttfiber kullanıyorum ama modem salonda benim odam ile salon arasında fazla bir uzaklık yok ama oyunlara girdiğimde internette kopukluk yaşıyorum, her seferinde aynı. Sizce alınır mı? (şu anki internete 330TL ödüyorum)

Fiber olsaydı TurkNet'te fiber diye çıkardı. VDSL en yüksek desteklenen altyapınız görünüyor ve bu da Türk Telekom aracılığıyla sağlanıyor. Kopukluk yaşamanızın sebebi firmanız değil modem olabilir kablolar olabilir ama firma değil

Alınır hocam Hele ki bölgeniz destekliyorsa 1000 Mbps hız alıyorsunuz. Harika bir şey!
TurkNet iyi güvenilir markadır üzmez.

Edit: Arkadaşlar dediğinde haklı.

Ben 75/10 kullanıyorum 400₺ ödüyorum. ??

Açık ara farkla en iyi ISS TurkNET ama işte fiyatları yüksek, taahhüt yok, zamlardan direkt etkileniyorsun falan. Ben sorun yaşayacağıma 3 kuruş fazla öderim diyerek uzun zamandır TurkNET kullanıyorum.

TurkNet sabit fiyat sunuyor herkese. Fiber ile ADSL, VDSL fiyat bantları neredeyse aynı gidiyor eskisi gibi arada uçuk farklar yok
Hocam sanki adamın 1Gbps hızı var gibi konuşuyorsunuz. Bu gayet uçuk bir fiyat. Tam 100 desteklemiyor, altyapısı belki daha az destekliyordur.

400 Lira verilmez hocam. Bende TurkNet geçecektim fakat daha kurulmadan zam geldiği için farklı bir internete geçtim üstelik 330 lira benim ki de. kurulalı 1 hafta oldu ve çok memnunum.

Hocam sanki adamın 1Gbps hızı var gibi konuşuyorsunuz. Bu gayet uçuk bir fiyat. Tam 100 desteklemiyor, altyapısı belki daha az destekliyordur.

12Mbps ADSL paket bulun 200 TL gibi paralara ben alayım. Siz fiyatlardan haberiniz yok galiba internet hızları fark edince fiyatlarda eskisi gibi çok fark etmiyor aşağı yukarı aynı oluyor

98 alamayacakta büyük ihtimal. Çünkü VDSL.

Yeni konular

Geri
Yukarı