TurkNet alınır mı?

98 alamayacakta büyük ihtimal. Çünkü VDSL.
Bende de 98 gösteriyor, 50Mbps kullanıyorum, zar zor Margin değerimde zaten çok düşük..

Gidip NetSpeed veya farklı bir operatör tercih edilmeli, bu fiyata bu hız çok rezil yani bunu demek istiyorum.

Bende de 98 gösteriyor, 50Mbps kullanıyorum, zar zor Margin değerimde zaten çok düşük..

Gidip NetSpeed veya farklı bir operatör tercih edilmeli, bu fiyata bu hız çok rezil yani bunu demek istiyorum.
Biraz da interneti dağıtan trafo benzeri kutunun uzaklığı da önemli hocam. Bizim binanın dibinde olduğu için wifi da bile 110/8 alıyorum ben.

Biraz da interneti dağıtan trafo benzeri kutunun uzaklığı da önemli hocam. Bizim binanın dibinde olduğu için wifi da bile 110/8 alıyorum ben.
Bizimde binanın dibinde, santral mesafe uzaklığı 20-30 metre hocam ya..

Hızları kısıtlanmış.

TurkNet al geç Netspeed'de sorunlar var benim IP adresi sabitlendi değişmiyor bazı arkadaşlardada oyunlara ve sitelere girmiyormuş önermiyorum ben Millenicom'da aynı şekil 98 Mbps'ten fazlada alabilirsiniz azda alabilirsiniz şu an fibermi vdslmi kullanıyorsunuz.

Evet VDSL kullanıyorum. Yakında taahhütüm bitiyor, ne yapsam bilemedim.
Fiber başvurusu yapabilirsiniz hocam. Merkezi bir yerde oturuyorsanız fiber çekmek için gelebilirler.

Geri
Yukarı