TurkNet alınır mı?

Fiber başvurusu yapabilirsiniz hocam. Merkezi bir yerde oturuyorsanız fiber çekmek için gelebilirler.
Merkezi yerde oturuyorum sayılır, Türk Telekom ekipleri bu yer için fiber gelicek dediler. Ne zaman diye sordum, bilemiyoruz 2 yıl olur belki 4 olur diyorlar..

Bence düşünmeden TurkNet geçin 12 ay peşin 370 TL istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz.
Şahsen ben VDSL internete 370 TL ödemek istemem hocam. Fibere 330 ödeyeceğim.

Merkezi yerde oturuyorum sayılır, Türk Telekom ekipleri bu yer için fiber gelicek dediler. Ne zaman diye sordum, bilemiyoruz 2 yıl olur belki 4 olur diyorlar..
Aaa hocam sizde Adana'daymışsınız sonradan gördüm. Sarıçam'da mı oturuyorsunuz?

Bence düşünmeden TurkNet geçin 12 ay peşin 370 TL istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz.
Ney? Hocam 12 ay peşin 370TL ondan sonra ağzım havaya açık mı kalıcak? Taahhütsüz olması tabii ki bir artı, ama 98Mbps olduğunu varsayalım ki 399TL uygun bir fiyat değil.

Şahsen ben VDSL internete 370 TL ödemek istemem hocam. Fibere 330 ödeyeceğim.

Aaa hocam sizde Adana'daymışsınız sonradan gördüm. Sarıçam'da mı oturuyorsunuz?
Yok hocam Seyhan'da oturuyorum. Gerçekten mantıksız bu fiyata, bende geçmeyi düşünüyordum, TurkNet tamam uygun fiyat ama bir yere kadar uygun fiyat.

1000Mbps'yi 399TL'ye veriyorlar, bu gerçekten güzel fiyat. Superonline gibi bir firma, ya da TürkTelekom fiyatlarını 1k'ya kadar uzatmakta..

Sallamışlar hocam 😄
Sallıyorlar tabii ki de. :)

Fiber başvurusu yapsam, mahalleden imza ile toplasam gelir mi orası malum.. Bu konuda 399TL gibi bir fiyat 100Mbps ve üstü değilken verilmez derim.

Cumali bey 98 Mbps destekliyor altyapımız ama ben 50 Mbps alıyorum demişsiniz hdt değerlerinizi atar mısınız?

Cumali bey 98 Mbps destekliyor altyapımız ama ben 50 Mbps alıyorum demişsiniz hdt değerlerinizi atar mısınız?
Hocam hatırlamaz mısınız? TurkNet forumda atmıştım, siz beni oraya yönlendirmiştiniz. Tabii ki atayım yine..

Screenshot_321.png

Konusu burası değil, o yüzden konu dışı mesajdan uyarı yemeyelim. Değeri bu şekilde olacak arkadaşlar TurkNet kullanmasın çünkü pahalı..

98Mbps belki de daha az, 399TL verilmez!

Yapmayın etmeyin hocam, 100+ hız ve üstü verilir bu fiyata.

Cumali hocam sizi severim ama yapmayın etmeyin gidin bir TT'nin fiyatlarına bakın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı