TurkNet ASUS DSL N16 DSL ışığı yanmıyor

Söyle bir şey olmuştu iyi hatırlıyorum, modemi arayuzden yeniden başlat demiştim ondan sonra böyle oldu.

Sıfır geldi bugün :)

TurkNet'ten aldıysan eğer değişim yaparlar gönder gitsin :D
Sıfır kurduğumuz cihazlarda hata alıp değişim yaptığımız bile oluyor :D

Yok kendim almıştım 1 aya kadar sorunsuz çalışıyordu sorun yoktu
Daha garantisi vs vardır gönder sen hat değerlerin gayet güzel şuan. %90 Modemde bir sorunun var. Hızında gayet iyi ping değerlerinde öyle.
Destek kaydına cevap yazmışlar birde oradaki arkadaşlar incelesin bekle ona göre yol izlersin istersen.

Daha garantisi vs vardır gönder sen hat değerlerin gayet güzel şuan. %90 Modemde bir sorunun var. Hızında gayet iyi ping değerlerinde öyle.
Destek kaydına cevap yazmışlar birde oradaki arkadaşlar incelesin bekle ona göre yol izlersin istersen.
Yarın başka yerde deneyecm bakalım

Hocam o paraya ASUS modem zaten alınmaz o modelerde cok sorun var hatta Vatan'daki bir abide dedi cok iade aldık hatta kutusu acık olarak uyguna veriyoruz garantili demişti ben TP-Link AC1200 VR300 oneririm.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim sorunu kendim çözdüm, sıfırladım modemi dsl nin bir ayarı vardı onu yaptım oldu

Ne tür ayar yaptınız.
DSL Modülasyonu ayarlarında ADSL yazıyordu onu VDSL yaptım. wan ayarları otomatik vdsl oldu ondan sonra kendi düzeldi. ama Dsl modülasyonu vdsl yapmadan dsl ışığı yanmadı
Güncelleme : Asus modem aşırı yavaş ve sürekli kopma oluyor. Diğer modemi takıyorum şak diye çalışıyor gayet hızlı, asusla YouTube izleyemiyorum.
Bana Türknete uygun kaliteli bir modem önerir misiniz?
Bütçem 500 TL aşağı yukarı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı