ASUS DSL-N16P DSL ışığı yanmıyor

Norapler

Decapat
Arkadaşlar TürkNet abonesiyim, şu an uzun zamandır TT'nin vermiş olduğu modemi VDSL hattımda kullanıyordum.
Almış olduğum yeni modemi daha kurulum ayarlarına geçmeden DSL bağlantı sorunu yaşıyorum algılamıyor eski modemi geri taktığım gibi internete bağlanabiliyorum, internet üzerinde bu sorunu yaşayanların olduğunu gördüm ama tam olarak bir çözüm yolu bulamadım. Bu konu hakkında bilen arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum.

Güncelleme -
modemi resetledikten sonra dsl bağlantı ışığını yakaladı, şuan kurulumu başarıyla tamamladım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 322
Son düzenleme:
Usta bende yeni aldım dsl ışığı düzensiz yanıp sönüyor sen tam olarak nasıl düzelttin daha önce tp link aldım aynısını yaptı eski modemimde olmuyor öyle bir şey

Arkadaşlar TürkNet abonesiyim, şu an uzun zamandır TT'nin vermiş olduğu modemi VDSL hattımda kullanıyordum.
Almış olduğum yeni modemi daha kurulum ayarlarına geçmeden DSL bağlantı sorunu yaşıyorum algılamıyor eski modemi geri taktığım gibi internete bağlanabiliyorum, internet üzerinde bu sorunu yaşayanların olduğunu gördüm ama tam olarak bir çözüm yolu bulamadım. Bu konu hakkında bilen arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum.

Güncelleme -
modemi resetledikten sonra dsl bağlantı ışığını yakaladı, şuan kurulumu başarıyla tamamladım.
Teşekkürler , baya işime yaradı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı