Turknet bağlamadığı bir internete aktivasyon ücreti alabilir mi?

Ederleyzi

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Başlıkta gördügünüz gibi Türk Telekom'dan Türknet'e geçiş sürecindeydim ve tam tamına 15 gün boyunca bir geçiş yapılamadı ilkinde aynı gün gerekli belgeler geldi bir gün sonrasında kargoya verdim ve ellerine ulaştı. 48 saat boyunca başka bir firmaya geçiş için destek talebi açıldı 48 saat sonunda bir haber geldi eksik belge gönderdikleri için orda telefon hattım kalmış ve internetim normal olarak gelmedi 2 gün boyunca bir mail gelmesi için bekledim destek talebi açtım destek talebine 2 gün sonrasında cevap geldi. Toplamda 4 gün boyunca bir mail göndermediler ve iptal için sesli onay verdim yarin gidip Fax ile dilekçe yollayacağım ama aktivasyon ücreti adında haksız bir kazanç elde etmelerinden korkuyorum. Beni tam tamına 15 gün boyunca bir internet bağlamak için oyaladılar kısacası yorumlarınızı bekliyorum. (Ve şu an Türknet'te online işlemlerde hizmetlerime baktığımda telefon hattım ve internetim aktif olarak gözüküyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben kesinti olmayacağını düşünüyorum ancak olur da herhangi bir ücretlenme söz konusu olursa Türknet'in Online İşlem Merkezi'nden şikayetinizi iletirseniz çözüme kavuşacağına inanıyorum.

Turkcell, Turk Telekom gibi şirketlerde calısmıs biri olarak söyleyeyim, size son bir "elveda" faturası çıkacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet mevcut hazır hattın varken, veya başka bir operatörden geçişte,
Kurulum ve aktivasyon ücreti almıyor diye biliyorum.
Hazır hatta neyin ücretini alacak ki hem.
Hatta diğer operatörden geçişte Taahhüt varsa 120 TL kadarını ödüyor.
Vaatleri böyle çünkü.

Son düzenleme:
Türknet geçiş işlemlerinde kurulum ücreti almıyor normalde ama sözleşmeye bakmak lazım küçük puntoyla bir şey yazmış olabilirler :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı