TurkNet bağlantı kopmasında modem mi bozuk kablo mu?

Dosya Ekleri

• photo_2023-06-09_16-16-23.jpg
    photo_2023-06-09_16-16-23.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 6
  • photo_2023-06-09_16-16-28.jpg
    photo_2023-06-09_16-16-28.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 7
Türk Telekom altyapısını kullanıyorum, Türk Telekom'a geçmekte sorunu çözmeyecektir. Superonline altyapısı yok. Çaresiz kaldım, internet kullanmak cehenneme döndü.

Bence hocam Türk Telekom altyapısında www.fixnet.com.tr/evinterneti geçin bir de bu firmada bakın aynı sorun varsa bir de o firmadaki ekiplere danışın. Çözülmese boşa para vermeye gerek yok fazladan bence. Uygun firmaya geçin derim.

Bence hocam Türk Telekom altyapısında www.fixnet.com.tr/evinterneti geçin bir de bu firmada bakın aynı sorun varsa bir de o firmadaki ekiplere danışın. Çözülmese boşa para vermeye gerek yok fazladan bence. Uygun firmaya geçin derim.

Soruna TurkNet veya FixNet bakmıyor, onlar Türk Telekom'u arıyor çözmesi için. TurkNet defalarca Türk Telekom'u aradık ilgileniyorlar dedi ama düzeldiği yok o yüzden çaresizim, marka değiştirmekte sorunu çözmeyecek, ne yapacağımı şaşırdım.

Soruna TurkNet veya FixNet bakmıyor, onlar Türk Telekom'u arıyor çözmesi için. TurkNet defalarca Türk Telekom'u aradık ilgileniyorlar dedi ama düzeldiği yok o yüzden çaresizim, marka değiştirmekte sorunu çözmeyecek, ne yapacağımı şaşırdım.

Belki firmalar arası TT arasındaki bağlantıları iyi ise çözüm getirebilir peki? Boyle aylık 250TL vermektense ve memnun değilsen ucuz firma geç gine oyle kalsın ama ucuz kullan derim. :D

DSL kablosu telefon pirizinden modeme gelen kablo ise dün yeni aldım değiştirdim ama düzelmedi.

Dünya logosu olan kısım sonuyor sonra kırmızı yanıp duruyor. Telefon prizinden gelen kabloyu yeniledim sorun devam ediyor.

Kablo dediğiniz yer telefon prizinden modeme gelen yer kablo ise onu dün yeniledim.

Hocam o zaman TurkNet ile ilgili bir sorun muhtemelen ekip isteyin kontrol için. Binanızda başka internet sorunu yaşayan var mı?

TT'lik değil bence olay başka sorun olabilir bir daha sorun bence firmaya belki farklı bir ekip bakar.

Hocam o zaman TurkNet ile ilgili bir sorun muhtemelen ekip isteyin kontrol için. Binanızda başka internet sorunu yaşayan var mı?

Bilgim yok. En azından sorunun kaynağını öğrensem modem mi alacağım kablo mu alacağım, akstreden yeni kablo mu çekeceğim, neden kopuyor bilmeden para harcamak istemiyorum. TurkNet'e soruyorum en azından sorunun kaynağını söyleseniz, 3 aydır aynı terane Türk Telekom'a ilettik onlar söylerse bizde size söyleriz ilgileniyorlar bakıyorlar söyleyecekler vır vır. Evdeki kabloyu yenileyim dedim 3 kablo aldım 200 TL çöpe gitti, yine kopuyor. Modem alim diyorum ama sorun modemde değilse 1000 TL de öyle gidecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı