TurkNet Bağlantı Problemi

Tolga Samet

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Modemin üzerinde internet ışığı yanmakta, arayüzde de bağlı gözüküyor ancak turk.net hariç hiçbir siteye giremiyorum. Destek kaydı oluşturdum ancak canları ne zaman cevap vermek ister bilmiyorum, o yüzden konu açayım dedim. Sebebi ne olabilir sizce? Farklı sitelere ulaşmaya çalıştığımda TurkNet logosu çıkıyor sadece.

TurkNet pişmanlıktır. Virüs geçsin, kendimi taahhüde bağlama pahasına Türk Telekom'a geçeceğim.

Modemini sıfırla.
Denedim, maalesef iş yapmadı.
Geçen gün oynadığım Online oyundaki arkadaşım da sizin internetinizden kullanıyor, o da 2 gün boyunca sıkıntı yaşamıştı, galiba genel sorun.
Bölgesel olabilir ancak genel olduğunu sanmıyorum pek.
Umarım sorunun kısa sürede çözülür. Bu ara her yerde TurkNet şikayetleri görüyorum, iyice çuvalladılar.
İlk kez deniyorum, umarım kötü bir deneyimle ayrılmam.
Türk Telekom altyapısında mısınız? DNS ile ilgili bir problem olmuştu, modemi sıfırlayarak çözmeyi deneyebilirsiniz.
Aynen, Türk Telekom altyapısı. Modemi çok kez sıfırladım, iş yapmadı maalesef.

Ben de TurkNet kullanıyorum 6-7 aydır. Aklımda bir kaç soru işareti vardı ama şu an o kadar memnunum ki. Biraz şans işi sanırım ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyi kuzenim de yaşıyor. TurkNet'e yeni geçti. TurkNet'e geçerken bu sorun klasik. Müşteri hizmetlerine baskı yapıp birkaç kere yeniden kurulum yapmanız gerekiyor. Ardından internet açılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı