TurkNet binada bulunan fiberi daireye çeker mi?

boranullah

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Binamda fiber bulunmakta fakat dairemde bulunmuyor. Şu an kullandığım internet sağlayıcısını iptal edip TurkNet'e geçmek istiyorum fakat VDSL kullanabileceğim gözüküyor. Eğer TurkNet binadaki fiberi daireme çekiyorsa erkenden geçmek istiyorum. VDSL olarak kullanmak istemiyorum internetimi. Yardımcı olursanız sevinirim @TurkNet Destek Ayşegül teşekkürler.

Merhaba. Binamda fiber bulunmakta fakat dairemde bulunmuyor. Şu an kullandığım internet sağlayıcısını iptal edip TurkNet'e geçmek istiyorum fakat VDSL kullanabileceğim gözüküyor. Eğer TurkNet binadaki fiberi daireme çekiyorsa erkenden geçmek istiyorum. VDSL olarak kullanmak istemiyorum internetimi. Yardımcı olursanız sevinirim @TurkNet Destek Ayşegül teşekkürler.

Aklıma gelmediği için eklemek istiyorum. Binada hâlihazırda fiber kullanan daireler var.

Son düzenleme:
Merhaba, fiber altyapının aktif olması durumunda fiber hizmet veriyoruz. Altyapınızı İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan sorgulayabilir misiniz?

VDSL olarak gözüküyor ama az önce belirttiğim gibi binada hâlihazırda fiber internet kullanan daireler mevcut.

Bizim binada da aynı durum var. Girişte Superonline kutusu ve reklamı var aktif kullananlar da var ama TürkNet'in sitesinde VDSL gözüküyoruz. Aradığımda Superonline'ın altyapısını kullanmadıklarını söylediler. Belki benzeri bir durum vardır.

Bizim binada da aynı durum var. Girişte Superonline kutusu ve reklamı var aktif kullananlar da var ama TurkNet'in sitesinde VDSL gözüküyoruz. Aradığımda Superonline'ın altyapısını kullanmadıklarını söylediler. Belki benzeri bir durum vardır.

Evet girişte Superonline kutusu var sanırım bu yüzden gözükmüyor. Nasıl yapılacağı konusunda da bir fikrim yok. Türk Telekom altyapısı nasıl getirtilebilir ki?

Aynı paket nasıl oluyor hocam? VDSL de maksimum 100 Mbps paket satılıyor, fiber de minimum 100 Mbps paket satılıyor.

Aynı paket derken anlatmak istediğim her ikisi de 100 Mbps fakat uploadları arasındaki fark ve fiber olması kendini gösterir mi? Farz edelim uploadları da aynı, fiber aile kullanımında veya tekli kullanımda daha mı iyi?

Aynı paket derken anlatmak istediğim her ikisi de 100 Mbps fakat uploadları arasındaki fark ve fiber olması kendini gösterir mi? Farz edelim uploadları da aynı, fiber aile kullanımında veya tekli kullanımda daha mı iyi?

Bildiğim kadarıyla gecikme süreleri olarak daha iyi ama detaylı bilgim yok ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı