TurkNet boş port yok diyor

Boş port yok hala daha, VDSL olarak. Benim 1 Kasım itibari ile taahhüdüm bitiyor, Millenicom'a geçiş yapabilir miyim?

Eğer TT altyapısı varsa ve kutuda boş port yoksa geçemezsin fakat Millenicom altyapısı veya Turkcell altyapısı varsa ve boş port varsa girebilirsin.

Eğer TT altyapısı varsa ve kutuda boş port yoksa geçemezsin fakat Millenicom altyapısı veya Turkcell altyapısı varsa ve boş port varsa girebilirsin.
Port altyapıdan altyapıya değişiyor mu? Millenicom sitesine girdiğimde bir sıkıntı yok ama TürkNet'e girdiğimde port yok diyor.

Port durumları değişkenlik gösterebiliyor. Dilerseniz ara ara altyapı sorgulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Hanımefendi, size 4 senedir zaten kontrol edip beklediğimi belirtiyorum. Bunu genişletmek amacıyla bir çalışma yapamıyor musunuz? Daha ne kadar bekleyeceğim?

Hanımefendi, size 4 senedir zaten kontrol edip beklediğimi belirtiyorum. Bunu genişletmek amacıyla bir çalışma yapamıyor musunuz? Daha ne kadar bekleyeceğim?
Merhaba, port durumu anlık olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bizden hizmet alıyorsanız www.turk.net/oim sayfamızdan paket/tarife işlemleri statüsünde destek kaydı oluşturabilirsiniz. Uzmanımız kontrol ederek bilgi verecektir 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı