Superonline boş port yok diyor

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
2 ay önce taşındık ve direkt Türk Telekom'a nakil başvurusunda bulundum fakat bölgesel yoğunluk falan falan başlarından attılar, ben de kapattırdım. Şimdi Superonline'a başvurduğumda boş port yok diyorlar fakat acil internet açtırmam lazım. Biliyorsun pandemi sürecinde uzaktan eğitim falan her şey internet üzerinden. Nasıl çözerim bu sorunu?

Çanak bağlamıyorlar. Uydunet adını da Kablonet olarak o yüzden değiştirdiler.

Kablonet altyapınız veya fiber altyapınız varsa tabii ki Kablonet bağlatabilirsiniz.
Ev telefonu bağlatma falan yazanlar olmuş başka forumlarda ev telefonu olayı nedir peki ?

ADSL ve VDSL hizmeti ülkemizde ev telefonu üzerinden veriliyor. Ev telefonu bağlatıyorsunuz yani bu hizmetler için. ADSL genelde 16 Mbps hıza sahip oluyor ve VDSL de 100 Mbps hıza kadar çıkıyor.

Yalın alırsanız ev telefonu numarası almanız gerekmez fakat yine de telefon hattı üzerinden bağlanıyorsunuz.

ADSL ve VDSL hizmeti ülkemizde ev telefonu üzerinden veriliyor. Ev telefonu bağlatıyorsunuz yani bu hizmetler için. ADSL genelde 16 Mbps hıza sahip oluyor ve VDSL'de 100 Mbps hıza kadar çıkıyor.

Yalın alırsanız ev telefonu numarası almanız gerekmez fakat yine de telefon hattı üzerinden bağlanıyorsunuz.

Zaten ADSL altyapı var bulunduğum bölgede. Ev telefonu açtırınca telefonun üstüne mi internet açıyoruz? Yani port sorunu çözülür mü?

Geri
Yukarı