TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
60 yaşını geçmiş, tarifelerden ve taahhütlerden anlamayan babama taahhütlü olan interneti "Herhangi bir ceza ödemeden geçebileceksiniz." deyip 640 lira taahhüt cezası ödettirdiğiniz günden beri size kılım. Çevremde kimseye Türknet kullandırtmıyorum, kullandırtmayacağım da.

Dandik bilgisiz çağrı merkezi çalışanlarındansa; ticket sistemiyle, çalışan sayısı az olmasına rağmen, yeterli desteği sağlayabilen bir ekibi tercih ederim.
Türk Telekom, SuperOnline ve NetSpeed müşteri hizmetleri gayet yeterli.

1637924811342.png

Aynı cevapları burada da verirseniz müşteri kaybedersiniz ha, benden söylemesi.

Bir sorun olduğunda müşteri temsilcisine ulaşmak ne mümkün :)

Merhabalar,
Tüm sosyal medya kanallarında (artık Technopat Sosyal de dahil) arkadaşlarım ve ben sizlere hizmet verebilmek adına bulunuyoruz. Taleplerinizi en hızlı şekilde ele alıyor ve gereken adımları atıyoruz. Online işlem merkezi de dahil olmak üzere bize bu kanalların tamamından ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetleriniz olsa bu saçmalıklarla uğraşmasanız.

Merhabalar,
TurkNet olarak dijital müşteri deneyimi öncelikli çalışıyoruz. Sosyal medya kanalları üzerinden bize anlık olarak ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Tüm sosyal medya kanallarında (artık Technopat Sosyal de dahil) arkadaşlarım ve ben sizlere hizmet verebilmek adına bulunuyoruz. Taleplerinizi en hızlı şekilde ele alıyor ve gereken adımları atıyoruz. Online işlem merkezi de dahil olmak üzere bize bu kanalların tamamından ulaşabilirsiniz.

Merhabalar,
TurkNet olarak dijital müşteri deneyimi öncelikli çalışıyoruz. Sosyal medya kanalları üzerinden bize anlık olarak ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
Üstat bizden biriymiş gibi konuşmaya başlasan iyi edersin. Böyle hazır metinlerle cevap vereceksen burada işin zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı