TurkNet Digitürk adıyla dolandırıcık

Toprak32

Femtopat
Daha fazla  
Az önce TurkNet'ten olduğunu söyleyen birisi aradı ve dedi ki faturanız bu ay 118TL olacak ama eğer Digitürk aboneliği alırsanız faturanız 60TL olacak 39 TL'lik de Digitürk paketi alacaksınız dendi, benim de dalgın bir anımdaydı onayladım sonrasında TurkNet'in böyle bir merkezi olmadığı aklıma geldi :/. İnternetten baktım ve olayın dolandırıcılık olduğunu anladım Digitürk aradığında direkt reddettim anında kapattı telefonu. Sonrasında TurkNet'i ve Digitürk müşteri hizmetlerini arayıp sorun olur mu ve faturalandırma var mı diye sordum 2'si de yok dedi. Şu an gözükmüyor ama ileride sorun olur mu müşteri hizmetleri söyledi ama yaşamış birisi var mı daha önce diye buraya sormak istedim.

Düzenleme: Ben bu konuyu yazarken bir daha aradılar anlamamış gibi davrandım ve aynı paketi bir daha bana sundu bende bir saniye diyordum ki anladı ve suratıma kapattı.
Düzenlemeyi yazarken de bir 850'li numara daha arayarak faturanın 60TL'ye güncellendiğini ama 39TL'lik pakette bir şey göremediğini söyledi bende olayları bağırarak anlattım ve kadın bir şey demediği için kapattım.

Evet durum ne olur bana Digitürk ekstra paket uygular mı ya da arayan her kimse artık.

Beni hala aramaya devam ediyorlar.

Beni hala aramaya devam ediyorlar.

Ben ilkine onay verip sonra Digitürk'te Red versim ardından 3 defa daha arandım ve hepsinde Red verdim sence ne olur Digitürk'ten ilk ay faturası falan çıkarırlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı