Turknet-Digitürk Kampanya Durumu

TurkNet'in müşteri hizmetlerini arayın sorun eğer öyle bir şey yok derlerse olayı anlatın ve hizmetinize devam etmek istediğinizi belirtin. Eğer hizmetinizin değişmesini istemiyorsanız Digitürk müşteri hizmetlerini arayarak olanı anlatın ve oluşturmuş olduğunuz aboneliği başlamadan bitirin.

Kesinlikle zam söz konusu değil. TürkNet defalarca bilgilendirme amaçlı mail mesaj vs. gönderdi. Bu yöntemle kim bilir kaç kişiyi abone ettiler inanılır gibi değil. Hocam yarın kuruluma gelen ekip kapıyı çalınca evde yokuz deyin kapıyı da açmayın geldikleri gibi gitsinler.

Türknet ile Digiturk'ün en ufak bir ilgisi yok.
Acaba TurkNet müşterini nereden buldular? TurkNet müşterisi olduklarını nereden bildiler? Ben Türk Telekom kullanıyorum ama aranmadım mesela.
Belki zam gelse Özel İletişim Vergisi arttı diye gelebilirdi ama mesela ben TurkNet'in patronu olsam 5 yıl zam yapmazdım artık.

0216'lı numara.
Tam numarayı ve tarih saatini paylaşır mısınız?

Peki bu Digiturk ile randevu iptalini nasıl gerçekleştirebilirim?
herhangi bir şey oldu mu beni de aradılar az önce. Türknet + digiturk 12 ay boyunca 109 TL dedi tüm kişisel bilgilerimi de biliyor. Nasıl oluyor bu türknet. @500498
Acaba TurkNet müşterini nereden buldular? TurkNet müşterisi olduklarını nereden bildiler? Ben Türk Telekom kullanıyorum ama aranmadım mesela.
Belki zam gelse Özel İletişim Vergisi arttı diye gelebilirdi ama mesela ben TurkNet'in patronu olsam 5 yıl zam yapmazdım artık.

Tam numarayı ve tarih saatini paylaşır mısınız?
0216 205 0920 beni arayan bu

Geri
Yukarı