TurkNet Drop Kablo GigaFiber midir?

G3258

Kilopat
Makaleler
5
Birkaç gün önce binamızın girişine böyle bir kablo demeti konulmuş. Üzerinde "TurkNet Drop Kablo" yazıyor. Bu kablo ile fiber geldiğini biliyorum fakat TurkNet GigaFiber mi, yoksa normal fiber mi onu soruyorum.

IMG_2021-06-06-15-09-33-416.jpg

Bu arada buradan TurkNet'e teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Yıllardır Türk Telekom'un fiber getirmediği İstanbul/Gaziosmanpaşa'ya fiber getiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet normal fiber yapmıyor artık kendi altyapıları artık gigafiber sadece telekom altyapıları 100 mbps le sınırlı

Geçen hafta bize de bundan taktılar. Sanırım gigafiber. Çoğu kişiye aynı kablolardan takmışar zaten sonra cihaz takıyorlar

Drop sadece bir isim, Ebubekir Sıddık gibi. Kendisi fiber kablo olur, GigaFiber için ayrı bir kablo yok. Hız profilleri tamamen farklı bir olay diyebiliriz. 1000Mbps hızınız hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Vallahi çok şanslısınız, GigaFiber bu. Ayrıca TurkNet artık kendi altyapılarının bulunduğu bölgelerde 1000 Mbps'ı 99.90 TL'ye vereceğini açıklamış, inanılmaz bir fiyat bu. Bence aktifleştiği gibi başvurun anında. Allah'ım, ben de bir gün görecek miyim bu hızları, lütfen ya :(

Drop sadece bir isim, Ebubekir Sıddık gibi. Kendisi fiber kablo olur, GigaFiber için ayrı bir kablo yok. Hız profilleri tamamen farklı bir olay diyebiliriz. 1000Mbps hızınız hayırlı olsun.
Çok iyi! Ttnet 10mb 120 lira veriyoruz şaka gibi… Aktif olunca direkt TurkNet’e geçiceğiz. GigaFiber çalışmalarına Zeytinburnu da dahil olmuş bu arada.

Çok iyi! Ttnet 10mb 120 lira veriyoruz şaka gibi… Aktif olunca direkt TurkNet’e geçiceğiz. GigaFiber çalışmalarına Zeytinburnu da dahil olmuş bu arada.
Zaten herhangi bir fiberi olan TTNET kullanmamalı. 168 de bende alıyorlar, gerçi benim hız yüksek. 100Mbps VDSL. Bakır şebekeler sorunlu, ne olursa olsun. Fiber dertsiz tasasızdır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı