TurkNet GigaFiber kablo mu çekilir?

509401

Hectopat
Merhaba ev daha yeni yapıldı TurkNet kutusu ve TT kutusu var. Şimdi GigaFiber kutusundan kablo mu çekilecek yoksa evdeki duvardaki çıkışa bağlı mı GigaFiber kutusu? Yani duvardaki şeyler TT'ye mi özel?

Merhaba ev daha yeni yapıldı TurkNet kutusu ve TT kutusu var. Şimdi GigaFiber kutusundan kablo mu çekilecek yoksa evdeki duvardaki çıkışa bağlı mı GigaFiber kutusu? Yani duvardaki şeyler TT'ye mi özel?
Merhaba, eğer adreste bizim gigafiber kutumuz varsa İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden altyapınızı kontrol edebilirsiniz. Gigafiber paket bilgisi gelmiyorsa son aşama olarak aktivasyonun tamamlanması kalmıştır.

Merhaba, eğer adreste bizim GigaFiber kutumuz varsa İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden altyapınızı kontrol edebilirsiniz. GigaFiber paket bilgisi gelmiyorsa son aşama olarak aktivasyonun tamamlanması kalmıştır.

Siz yanlış anladınız beni. Ben şunu diyorum duvardaki internet çıkışlarindan mı bağlanacak internet yoksa kutudan kablo mu çekecekler? Modemin konumunu belirlemek için soruyorum.

Geri
Yukarı