TurkNet fiber bağlantı sürekli kopuyor

AtknAcr

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 senedir TurkNet fiber hizmetinden yararlanıyorum. 15 gündür sürekli olarak günde defalarca internetimde anlık kopmalar yaşıyorum, olay şu şekilde gerçekleşiyor; ONT cihazında bulunan PON ışığı sürekli olarak sönüyor ve yaklaşık 15-20 sn. kesik kalıyor bu esnada internete erişim kopuyor. Online işlemler ile günlerce konuştuktan sonra sorunu bir türlü çözemediler, bu süre zarfında aşırı ilgisiz davranıldı ve işler olabildiğince yokuşa sürüldü. En sonunda rica minnet kurulum ekipleri ev adresime gelip ONT cihazını değiştirdiler sorunun çözüldüğünü bir daha tekrar olamayacağını belirttiler ama birkaç saat sonra aynı sorun yine tekrarladı. Sizce böyle bir sorunu neden yapar? Aşırı derece rahatsız edici bir problem, online oyunlara gireyim diyorum 5 dakikada 10 kere bağlantı kopuyor, yayın izleyeyim diyorum ayrı sıkıntı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Link vermek yasak olabilir diye o yüzden veremiyorum. Başka bir forum sitesinde firma yetkilisi konulara cevap veriyor oradan bir derdini anlatmayı dene istersen.

Yaklaşık 1 senedir TurkNet fiber hizmetinden yararlanıyorum. 15 gündür sürekli olarak günde defalarca internetimde anlık kopmalar yaşıyorum, olay şu şekilde gerçekleşiyor; ont cihazında bulunan pon ışığı sürekli olarak sönüyor ve yaklaşık 15-20 sn. kesik kalıyor bu esnada internete erişim kopuyor. Online işlemler ile günlerce konuştuktan sonra sorunu bir türlü çözemediler, bu süre zarfında aşırı ilgisiz davranıldı ve işler olabildiğince yokuşa sürüldü. En sonunda rica minnet kurulum ekipleri ev adresime gelip ont cihazını değiştirdiler sorunun çözüldüğünü bir daha tekrar olamayacağını belirttiler ama birkaç saat sonra aynı sorun yine tekrarladı. Sizce böyle bir sorunu neden yapar? Aşırı derece rahatsız edici bir problem, Online oyunlara gireyim diyorum 5 dakikada 10 kere bağlantı kopuyor, yayın izleyeyim diyorum ayrı sıkıntı...

TurkNet kullanan arkadaşım var birisi Yalova birisi İstanbul onlarında böyle kopuklar oluyor oyundan bir anda çıkınca hemen mesaj yazıyorum ona TurkNet... Diye iyice sinirlensin diye.

Geri
Yukarı