TurkNet sürekli kopuyor

Cidden mi küçüklüğümden beri en hızlı interneti taahhütsüz olarak verebildiği için TurkNet'e geçmek isterdim hep ne yapacağım bilmiyorum. Millenicom NetSpeed Kablonet'ten hangisini önerirsiniz bu ay içerisinde değiştirme ihtimalim var.
Fiber altyapınız varsa Millenicom önerebilirim. Ben Superonline kullanıyorken yüksek fiyattan dolayı geçtim ve bir sorun yaşamadım. Vdsl ve Ttnet tarafı nasıldır bilmediğim için bir şey diyemem çünkü sonra problem yaşarsanız sebep olmak istemem.

Benim bodrum katındaydı. Bir inin bakın orada modeme benzer bir cihaz görürsünüz varsa. Ek olarak bu kesintiler sırasında WAN ışığınız sönük mü oluyor?

Hayır tüm ışıklar sorunsuz yanıyor.
Fiber altyapınız varsa Millenicom önerebilirim. Ben Superonline kullanıyorken yüksek fiyattan dolayı geçtim ve bir sorun yaşamadım. VDSL ve TTNET tarafı nasıldır bilmediğim için bir şey diyemem çünkü sonra problem yaşarsanız sebep olmak istemem.

Anladım teşekkürler benim istediğim şey pingi 20 geçmesin kopmalar olmasın 50 Mbps olursa da kafi benim için.

Anladım teşekkürler benim istediğim şey pingi 20 geçmesin kopmalar olmasın 50 Mbps olursa da kafi benim için.
Sağlayıcıdan sorun olacağını sanmıyorum ben açıkçası, başka bir sağlayıcıya geçseniz de büyük ihtimal aynı altyapı üzerinden olacak. Numaralarını arayarak geç olmadan arıza kaydı oluşturun bence.

Cidden mi küçüklüğümden beri en hızlı interneti taahhütsüz olarak verebildiği için TurkNet'e geçmek isterdim hep ne yapacağım bilmiyorum. Millenicom NetSpeed Kablonet'ten hangisini önerirsiniz bu ay içerisinde değiştirme ihtimalim var.
Bence sabret biraz daha 3. yılım benim TürkNet de ilkkez bu olaylar oluyor.

Ping sorunum hiç yok. Başka sağlayıcıya geçseniz de aynı altyapı olacak diyen arkadaşlara cahillikten kurtulmalarını diliyorum. Superonline fiber altyapınız varsa Millenicom üzerinden çok daha uygun fiyatlara kullanabiliyorsunuz. Tamamen aynı altyapı. Zaten kuruluma Superonline ekibi gelip Wi-Fi 6 modemi ücretsiz bağlıyor. Eğer geçiş yaparsanız Millenicom size geri dönüş yaptığında bu kodu iletirseniz 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz : 43F5C832 . Tercih yinede sizin fakat Superonline fiber altyapısı neredeyse en sorunsuz gerçek fiber altyapısıdır. Ttnet gibi binaya kadar fiber eve cat6 kablo benzeri değildir. Böyle bir seçeneğiniz varsa bir düşünün.

TurkNet zaten açıklama yaptı. Genel bir sorun var yakında düzelteceğiz diye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ping sorunum hiç yok. Başka sağlayıcıya geçseniz de aynı altyapı olacak diyen arkadaşlara cahillikten kurtulmalarını diliyorum. Superonline fiber altyapınız varsa Millenicom üzerinden çok daha uygun fiyatlara kullanabiliyorsunuz. Tamamen aynı altyapı. Zaten kuruluma Superonline ekibi gelip Wi-Fi 6 modemi ücretsiz bağlıyor. Eğer geçiş yaparsanız Millenicom size geri dönüş yaptığında bu kodu iletirseniz 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz : 43F5C832 . Tercih yinede sizin fakat Superonline fiber altyapısı neredeyse en sorunsuz gerçek fiber altyapısıdır. Ttnet gibi binaya kadar fiber eve cat6 kablo benzeri değildir. Böyle bir seçeneğiniz varsa bir düşünün.
Bu dediğinizi nasıl kanıtlayabilirsiniz? Arkadaşın sorununun altyapıdan dolayı olmadığını? Siz sorun yaşamadınız diye tümevarım yapamazsınız. Ben de TürkNet'te sorun yaşamadım, hiç sorun yaşamadım desem bu arkadaş yalan mı söylüyor yani?

Bu dediğinizi nasıl kanıtlayabilirsiniz. Arkadaşın sorununun altyapıdan dolayı olmadığını?
Ben arkadaşın sorunuyla alakalı hiç bir şeyden bahsetmedim. Sadece hangisini önerirsiniz sorusunu cevapladım. Ülkedeki herkes aynı altyapıyı mı kullanıyor? Turknet'in de Ttnet'in de Superonline'ın da kendi altyapıları var. Siz ise aynı olacak diye söylemde bulunuyorsunuz bilginiz olmadan. Ben seçenek sundum. Karar o arkadaşa kalmış.

Geri
Yukarı