TurkNet Fiber ve GigaFiber vs Kablonet Fiber

Daha fazla  
Merhaba, Kablonet fiberde ortalama 58-60 ping alıyorum. Oturduğum yerde TurkNet fiber var. TurkNet Giga'nın çok iyi ping verdiğini duydum. Giga ile fiber arası cok fark eder mi? Bir de Kablonet fiberden iyi midir TurkNet fiber?

Merhaba, Kablonet fiberde ortalama 58-60 ping alıyorum. Oturduğum yerde TurkNet fiber var. TurkNet Giga'nın çok iyi ping verdiğini duydum. Giga ile fiber arası cok fark eder mi? Bir de Kablonet fiberden iyi midir TurkNet fiber?

TurkNet'in kendi fiber altyapısı var ise kesinlikle geçmelisiniz çok daha iyi.
Zaten o sistemde daha düşük paket yok standart 1000 Mbps veriyorlar ve pinleride çok iyi.
Giga fiber bu hizmetin reklam yüzünde kullandıkları bir tabir.

Zaten o sistemde daha düşük paket yok standart 1000 Mbps veriyorlar ve pinleride çok iyi.
100 mb destekliyor fiber var diyor türknet.giga yok malesef. kablonetimde fiber. fark eder diyorsunuz yani

benim türknette 100 mb veriyor hocam, fiber. alınır mı kablonet fiber yerine?

Son düzenleme:
100 MB destekliyor fiber var diyor TurkNet. Giga yok maalesef. Kablonetimde fiber. Fark eder diyorsunuz yani.

Benim TurkNet'te 100 MB veriyor hocam, fiber. Alınır mı? Kablonet fiber yerine?

O zaman size Telekom altyapısı üzerinden veriyor.
Kablonet yerine alınır ama en ucuz hangi ISS ise ondan hizmet alın hepsi Telekom'dan verecek size.

Geri
Yukarı