TurkNet geçişten sonra bazı sitelere erişilmiyor

Janpardayan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle yaklaşık olarak 2 gün önce TurkNet'e geçiş yaptım modem bilgilerim geldi ve kurulumu tamamladım internete hızından memnunum lakin bazı problemlerim var Technopat'a giriş yapamıyorum internet bağlantınızı kontrol edin diyor aynı zaman mobilden Clash of Clans oynuyorum ama bağlantı hatası alıyorum 3 4 deneme sonra oyuna giriş yapabiliyorum bunun dışında bazı forum sitelerimede girişlerde problem yaşıyorum yardımcı olur musunuz?

Merhaba öncelikle yaklaşık olarak 2 gün önce TurkNet'e geçiş yaptım modem bilgilerim geldi ve kurulumu tamamladım internete hızından memnunum lakin bazı problemlerim var Technopat'a giriş yapamıyorum internet bağlantınızı kontrol edin diyor aynı zaman mobilden Clash of Clans oynuyorum ama bağlantı hatası alıyorum 3 4 deneme sonra oyuna giriş yapabiliyorum bunun dışında bazı forum sitelerimede girişlerde problem yaşıyorum yardımcı olur musunuz?
Ben de aynı sorunla karşılaştım. Öncelikle güvenli internet açıksa kapatın. Sonra ise modeminizi sıfırlayın ve tekrar kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Ben bu sorunu modemi sıfırlayarak çözdüm. Eğer modemini ilk defa kullanırken TurkNet ile kullanacaksan sorun olmuyor. Fakat modemini daha önceden başka bir sağlayıcı ile kullandıysan TurkNet kullanıcı adını girince bazı siteler açılmıyor.

Güvenli interneti açıksa kapatın ve modeminizi tamamen sıfırlayıp baştan kurmayı deneyin.

Ayrıca modeminiz nedir?

Cevabınız için teşekkürler Keenetic N300 marka modem kullanıyorum sabahleyin kapattım güvenli interneti şu anda VPN ile giriş yapabiliyorum modemi sıfırlamayı denedim bir değişiklik olmadı.

Cevabınız için teşekkürler Keenetic N300 marka modem kullanıyorum sabahleyin kapattım güvenli interneti şu anda VPN ile giriş yapabiliyorum modemi sıfırlamayı denedim bir değişiklik olmadı.

Lakin şöyle bir durum var bana SMS ile bilgi vereceklerini söylediler bu güvenli interneti kapattıktan sonra hala SMS gelmedi.

Cevabınız için teşekkürler. Keenetic Omni DSL marka modem kullanıyorum. Güvenli interneti sabah kapattım, şu anda VPN ile giriş yapabiliyorum. Modemi sıfırlamayı denedim, bir değişiklik olmadı.

Lakin şöyle bir durum var, güvenli interneti kapattıktan sonra bana SMS ile bilgi vereceklerini söylediler fakat hala SMS gelmedi.
Bana SMS gelmişti. Ondan sonra modemi sıfırladığımda sorun düzeldi. SMS geldikten sonra modemi tekrar sıfırlayın.

Merhaba, sorununuz devam ediyor mu? Destek kaydı numaranızı gönderir misiniz?

Geri
Yukarı