TurkNet gigabit indirme hız çok düşük

Bugün her şey aynı olmasına rağmen epic games ve google drive(idm kullanarak) üzerinden 65-75 arası hızla indirme yapabildim. Biraz garip bir durum. Sorun çözüldü denilebilir.
Merhaba @SaidD , ben TurkNet çalışanıyım. Yazmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili detaylı bir inceleme yapmak istiyoruz. Bu yüzden hizmetinize ulaşabilmemiz gerekiyor. Özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletir misiniz?

Merhaba @SaidD , ben TurkNet çalışanıyım. Yazmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili detaylı bir inceleme yapmak istiyoruz. Bu yüzden hizmetinize ulaşabilmemiz gerekiyor. Özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletir misiniz?
Merhabalar, TurkNet çalışanı iseniz -ki emin de değilim açıkçası- niye TurkNet'in Sosyal'de herhangi bir kurumsal hesabı yok veyahut bu konuyu Techopat Sosyal yetkilileri ile görüştünüz mü zira bu şekilde bir nickname ile gelip açıkçası kendinizi inandırabilmeniz bir tık zor olabilir ;)

Merhabalar, TurkNet çalışanı iseniz -ki emin de değilim açıkçası- niye TurkNet'in Sosyal'de herhangi bir kurumsal hesabı yok veyahut bu konuyu Techopat Sosyal yetkilileri ile görüştünüz mü zira bu şekilde bir nickname ile gelip açıkçası kendinizi inandırabilmeniz bir tık zor olabilir ;)
Kendisini ben de tanıyorum. Hatta ismi Enes'di zannedersem. Benim de GigaFiber'de yaşadığım sorunları çözmüştü sağ olsun. Ama yine de dediğiniz gibi Türknet Kurumsal hesap olsa daha iyi olabilir burada. Bu şekil tanımıyor çünkü insanlar.

Merhaba @BURKOZA , evet dediklerinizde haklısınız. Ancak şu an için Technopat sürekli olarak kontrol ettiğimiz bir mecra olmadığı için direkt TurkNet hesabıyla giriş yapmam doğru olmayabilir. Kimseyi beklentiye sokmak istemem... Yönetim kadromuz tarafından müşteri bilgilerine ulaşabilmem istendiği için kendi kişisel hesabımdan giriş yaptım. Tabii ilerleyen zamanlarda ne olur bilinmez. Belki burada da TurkNetDestek olar yer alırız. Stratejik durumlar...

Geri
Yukarı