TurkNet GigaFiber 1000 Mbps Altyapı Geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eve bekçi lazım mı :D. Şaka maka nasıl yaptırdınız bende istiyorum bıktım Türk Telekom VDSL2sinden çöpe atsam çöp sevmez.

Şu an sadece 3 Semt'de bu altyapı var inşallah kısa bir süre içerisinde birçok yatırım ile her yerde bu altyapı olur o zaman Türk Telekom vb. firmaların ne yapacağı merakı içindeyim açıkcası.

Şu an sadece 3 Semt'de bu altyapı var inşallah kısa bir süre içerisinde birçok yatırım ile her yerde bu altyapı olur o zaman Türk Telekom vb. firmaların ne yapacağı merakı içindeyim açıkcası.
Turktelekom insanları nasıl dolandırsam diye düşünmeye devam edecek ne yazık ki.

Bursada niye yok :(. Fiberin en iyi olduğu şehirde bir bende fiber yok. Site yapıldığında fibere başvurmuştuk adam bize VDSL2'yi fiber diye yutturup koydular. Bilseydim internetsiz kalmayı tercih ederdim. 8 Mbps upload ne ya :(

Bizimde buraya TürkNet kablo çekmeye başladı binanın girişine kadar bir siyah kablo var, Türknet Drop Kablo yazıyor üstünde, senin kablonun binada ve varsa mahalledeki kutuların falanda resimlerini eklersen iyi olur merak ettim açıkçası.

Türknet sanırsam ilk olarak İstanbul'da aktif altyapıda bulunan bölgelere bu hizmeti getirmeye başladı. Böyle çalışırlarsa senelerdir var olan Superonline'dan ve altyapısını hiç genişletmeyen Kablonet'ten daha iyi yerlere gelecekleri kesin.

Türkiye cumhuriyeti 783.562 km²'dir. Bu firma saygı hak etmek istiyorsa öncelikle ticket atıp muhatap bulamayan binlerce müşterisine cevap versin. Bir insan interneti gitti 10 gün gelmedi diye cevap alamıyor, şahsen ben DH Forum'dan yazmak zorunda kalıyorum ve oradanda cevap alamıyorum. Twitter'dan sadece işlerine gelene yazıyorlar. Kestirdim 3 ay internetsiz kaldım çünkü port yoktu. Size hayırlı olsun, ''şahsi'' olarak hiçbir zaman TürkNet'e 5 kuruş vermem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı