TurkNet GigaFiber 1000 Mbps Altyapı Geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de kazı izinlerinde sorun yaşadıklarını duymuştum her şey devlet ile bitiyor devlet ne kadar bu izinleri geciktirir ise bu altyapının gelmesi o kadar uzun sürecektir tabii ki benim düşüncem diğer firmalar kazansın diye izin verilmediği ve geciktirildiğidir.

Müstakil eve fiber gelmesi için ya telekom ceosuun kaseti elinde olacak yada parasını verip özel projelendirme ile getireceksin. Parasıyla bakır hat getirmeyen adamlar FTTH çekmesi imkansız. Kazı falan olayıda TürkNet'in masalıdır, parayı veren düdüğü çalar gerisi boş. Yatırım yok.

Müstakil eve fiber gelmesi için ya telekom ceosuun kaseti elinde olacak yada parasını verip özel projelendirme ile getireceksin. Parasıyla bakır hat getirmeyen adamlar FTTH çekmesi imkansız. Kazı falan olayıda TürkNet'in masalıdır, parayı veren düdüğü çalar gerisi boş. Yatırım yok.

Yiğidi öldür hakkını yeme, TürkNet'in şuan da yaptığı altyapı çalışması kadar hiçbir firmanın yaptığını görmedim. Bu sene içinde humalı bir çalışma içerisindeler, bulunduğum bölgeye bir çok bina ve sokağa kabloları çektiler, bina girişlerine kadar. Kazı olayı, sorun olabiliyor, belediyeler yılın belirli zamanlarda kazı izni çıkarıyorlar, yeni yapılan asfaltlarda kazıya izin verilmiyor vb. sorunlar çıkarabiliyorlar.

Müstakil eve fiber gelmesi için ya Telekom ceosuun kaseti elinde olacak ya da parasını verip özel projelendirme ile getireceksin. Parasıyla bakır hat getirmeyen adamlar ftth çekmesi imkansız. Kazı falan olayı da TürkNet'in masalıdır, parayı veren düdüğü çalar gerisi boş. Yatırım yok.

O sitedekiler tanıdığım ve özel proje ile gelmedi.

Yiğidi öldür hakkını yeme, TürkNet'in şuan da yaptığı altyapı çalışması kadar hiçbir firmanın yaptığını görmedim. Bu sene içinde humalı bir çalışma içerisindeler, bulunduğum bölgeye bir çok bina ve sokağa kabloları çektiler, bina girişlerine kadar. Kazı olayı, sorun olabiliyor, belediyeler yılın belirli zamanlarda kazı izni çıkarıyorlar, yeni yapılan asfaltlarda kazıya izin verilmiyor vb. sorunlar çıkarabiliyorlar.
Ne kablosu? Fiber mi? yeme bizi mülayim abi :)

Yiğidi öldür hakkını yeme, TürkNet'in şu an da yaptığı altyapı çalışması kadar hiçbir firmanın yaptığını görmedim. Bu sene içinde humalı bir çalışma içerisindeler, bulunduğum bölgeye birçok bina ve sokağa kabloları çektiler, bina girişlerine kadar. Kazı olayı, sorun olabiliyor, belediyeler yılın belirli zamanlarda kazı izni çıkarıyorlar, yeni yapılan asfaltlarda kazıya izin verilmiyor vb. sorunlar çıkarabiliyorlar.

Belediye bu zihniyet bir değişmiyor benim tanıdığım belediye başkanı idi Türk Telekom izin alsa gelirdi.

Ne kablosu? Fiber mi? yeme bizi mülayim abi :)

TürkNet'e çalışan bir kişi değilim, burada kimseyi etkilemek veya yalan söylemek gibi bir amacım yok. Mevzu neyse onu söylüyorum sana dostum. Saygılı ve seviyeli konuşursan daha iyi olacak. Evet fiber.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı