TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 yıldır Edirne için GigaFiber bekliyoruz, kaç kişiye GigaFiber istiyorum talebi oluşturttum, TurkNet'e geçiş sağlattım ama hiçbir gelişme olmuyor. Gidip adresinde 2 tane fiber olan kullanıcılara 3. bir şeçenek gibi oralara planlamalar yapılıyor sanırım daha fazla beklemeyeceğim iptal talebi oluşturacağım, umudumuz kalmadı çünkü heleki bu son zamdan sonra iyice durum kötüleşti. Son zamanlarda bağlantı sorunları da yaşıyordum zaten bb TurkNet :(
Merhaba, sitemiz üzerinden iletilen her talep proje ekipleri tarafından değerlendirilmektedir. ölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Merhaba. Binamda gigafiber kutusu gördüm ancak ne zaman takıldığını bilemiyorum. Sanırım henüz aktif değil ki online işlemlerden geçiş yapamıyorum. Çalışmanın durumu hakkında bil

Oruç Reis Mh. 545 Sk. No:39 Esenler / İST

Merhaba. Binamda gigafiber kutusu gördüm ancak ne zaman takıldığını bilemiyorum. Sanırım henüz aktif değil ki online işlemlerden geçiş yapamıyorum. Çalışmanın durumu hakkında bil

Oruç Reis Mh. 545 Sk. No:39 Esenler / İST
Merhaba, planlanan aktivasyon sürelerinde farklılıklar olabiliyor. Bu nedenle size net bir tarih veremiyorum. Planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Süreç tamamlandığında arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir😇

Barbaros hayrettin paşa mahallesi 1030/1 Gaziosmanpaşa İstanbul, hem Türk Telekom fiber, hem TurkNet GigaFiber mevcut.

Turknet'in kendi sitesinde direk harita olarak aynı bu şekilde göstermesi lazım aslında, ev değiştirirken artık direk göz önünde bulundurulacak bir etmen olduğundan dolayı girdiğin adreste ne vardan ziyade harita üzerinde gösterse daha iyi olur.

Bursa, Osmangazi - Dikkaldırım Mahallesi'nde GigaFiber internet mevcut. Bugün interneti bağlamaya geldiler ve şu anda gayet iyi durumda. Hayırlı uğurlu olsun.

sptest.png

Karadeniz bölgesinde hiç olmaması üzdü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı